Mateusz Morawiecki o Sylwestrze
unsplash.com Ian Schneider
Weronika Wasiak - 4 Listopada 2020

Pilne: Morawiecki na żywo powiedział, co z Sylwestrem. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich obecnych

Mateusz Morawiecki wypowiedział się na temat Sylwestra. Polacy w szoku, nie spodziewali się takich informacji.

Mateusz Morawiecki przerwał ciszę. Podczas transmisji na żywo wypowiedział się na temat tegorocznego Sylwestra. Odpowiedź okazała się sporym zaskoczeniem dla wszystkich.

Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zarazFatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zarazCzytaj dalej

Mateusz Morawiecki o Sylwestrze. Jak będzie wyglądał?

Znienawidzony przez wielu rok 2020 zbliża się ku końcowi, co oznacza, że coraz bliższa staje się też huczna impreza sylwestrowa, chociaż w tym roku raczej trudno jednoznacznie stwierdzić, czy aby na pewno będzie ona huczna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Przez pandemię koronawirusa Polacy nie są w stanie zaplanować nawet krótkiego urlopu. Ponadto, po sytuacji z Wszystkich Świętych, gdy Mateusz Morawiecki w ostatniej chwili ogłosił zamknięcie cmentarzy, mieszkańcy są pewni, że spodziewać mogą się dosłownie wszystkiego.

Nagła informacja o zamknięciu nekropolii wywołała ogromną burzę w opinii publicznej, a niektórzy zaczęli zamieszczać w sieci prześmiewcze komentarze dotyczące zakupu choinki już w pierwszych dniach listopada, bo inaczej "rząd odwoła Wigilię 23 grudnia".

W środę o 20:00 na Facebooku premiera rozpoczęła się transmisja na żywo, podczas której na bieżąco odpowiadał na nurtujące użytkowników pytania. Nagle jedna z internautek wprost zapytała, czy "rząd ma zamiar odwołać Sylwestra za pięć dwunasta".

Odpowiedź Morawieckiego okazała się sporym szokiem. Premier najpierw podkreślił, że decyzja ws. cmentarzy zapadła w ostatniej chwili, bowiem do samego końca wszystko zależne było od sytuacji epidemiologicznej. Następnie przyznał, że wirus wciąż rozwija się dość dynamicznie, dlatego radzi, by niczego nie planować.

- Lepiej nie szykować się na hucznego Sylwestra ze znajomymi i przyjaciółmi, ponieważ pandemia żyje, rozwija się - mówił premier.

Zaznaczył też, by już w okresie świąt raczej unikać targów, ponieważ są to miejsca o wysokim ryzku zarażenia. Na koniec premier Morawiecki doradził, ażeby "nie nastawiać się na huczną imprezę sylwestrową".

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje uwielbiany gwiazdor Polsatu. Miał tylko 31 lat

2. Uwaga, co z Bożym Narodzeniem? Rzecznik rzadu zabrał głos ws. obostrzeń na święta

3. Stan był bardzo ciężki, lekarze robili co w ich mocy. Media obiegła właśnie wieść o stanie zdrowia męża Anny Dymnej

- Nie robić zakupów pod kątem targowisk bożonarodzeniowych, bo to źródło zakażenia - dodał.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pracownik zoo ukradł z wybiegu pingwiny. Próbował je sprzedać, popełnił głupi błąd
  2. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
  3. Najbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocy
  4. Nowy zakaz dla jeżdżących samochodami. Wiele osób mówi o wręcz żenującej sytuacji
  5. Mama szła z synem za rękę. Nagle zrobiła niewyobrażalną rzecz, nagranie z polskiego miasta tylko dla wytrwałych
  6. Uwaga, oszuści podszywają się pod Pocztę Polską. Można stracić ogromne pieniądze
  7. Premier podał datę ważnego wydarzenia. Ruszyła kolejna edycja wsparcia finansowego dla miliona Polaków
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News