Mateusz Damięcki pochwalił się swoją zjawiskową żoną i przekazał fanom wspaniałą wiadomość. Gratulujemy

Mateusz Damięcki pochwalił się swoją zjawiskową żoną i przekazał fanom wspaniałą wiadomość. Gratulujemy Źródło: .

Mateusz Damięcki może nazywać się prawdziwym szczęściarzem. Znalazł miłość swojego życia, został mężem i ojcem. Przy nadarzającej się okazji postanowił pochwalić się swoimi dwoma skarbami.

Mateusz Damięcki daje do zrozumienia fanom, że stan, jaki aktualnie w życiu osiągnął, był od dawna jego spełnieniem marzeń. 38-letni aktor po kilku latach samotności ożenił się, doczekał potomka, a jego żona przynosi mu radość każdego dnia. Jego rodzina została wczoraj zaskoczona kolejną wspaniałą wiadomością.

Mateusz Damięcki ma piękną i utalentowaną żonę. To, w jaki sposób ją traktuje, powinno być wzorem dla każdego mężczyzny

Aktor jest żonaty z Pauliną Andrzejewską, która na co dzień pracuje jako choreografka i instruktorka baletu. Damięcki jest zadowolony ze swojej utalentowanej żony i razem z nią przeżywa jej sukcesy. Podobnie było i tym razem. Uszczęśliwiony aktor dodał zdjęcie swojej żony wraz z synkiem - Franciszkiem Mateuszem i opatrzył naprawdę długim komentarzem.

Na samym początku podziękował swojej żonie za obecność w życiu i wszystko, co dla niego robi. To był tylko wstęp, a reszta wpisu zadziwiła wszystkich obserwujących jego profil.

- Zrozumiałem, że nie muszę się bać, że Cię zawiodę, bo dzięki Tobie nie ma tylko Ciebie i tylko mnie, nie ma podmiotowości, nie ma wyżej-niżej. Zrozumiałem, że jesteśmy my (...) Dziękuję kochanie, że nadajesz sens mojemu życiu - można przeczytać w części podpisu pod zdjęciem.

Aktor rozpisał się jak nigdy. Ten piękny wpis został uroczo skomentowany przez samą zainteresowaną

- (...) otrzymałaś dziś wspaniałe zadanie, któremu sprostasz, wiem to, piękniej, niż ktokolwiek inny. Paula została zastępcą dyrektora do spraw artystycznych Teatru Muzycznego w Poznaniu. Zazdroszczę wszystkim, którzy będą mogli z Nią w tej nowej rzeczywistości się spotkać (...) A i sobie zazdroszczę też – od dziś jestem bowiem Panem Dyrektorowym. Ale nie obraziłbym się wcale, jeśli ktoś zechciałby zatytułować mnie przysłowiowo "Dupą Dyrektora" - obwieścił wszystkim i mimo tak podniosłego tonu nie mógł odpuścić sobie żartu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Paulina Andrzejewska, teraz już oficjalna zastępczyni dyrektora do spraw artystycznych Teatru Muzycznego, nie została dłużna i odpowiedziała mężowi pod postem krótko, ale równie uroczo.

- Kochanie dziękuje tak mnie wzruszasz...tak we mnie wierzysz! Dziękuje za wszystko - zareagowała żona Damięckiego.

- Jesteście wspaniała parą. Tworzycie wspaniałą parę. Związek. Dajecie sobie siłę. Uwielbiam na Was patrzeć i brać z Was przykład! Ps. Masz Mateuszu cudowną żonę. Cieszę się, że mogę z nią pracować!!!!! - zabrała głos Katarzyna Zielińska, teatralna koleżanka aktora.

Fot. instagram.com/mateuszdamiecki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3.  Przeraźliwe upały i burze w całej Polsce. IMGW ostrzega przed niebezpieczeństwem
  4. Księżna Kate musiała interweniować. Jej synek zaczął publicznie wkładać to do buzi
  5. Aktor znany z serialu TVP „Klan” miał udar. Tragiczne informacje, potrzebna pilna pomoc
  6. Beata Tyszkiewicz jest ciężko chora. Gdy pokazała się na balkonie, wszystkim odebrało mowę

 

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News