zegarek
Fot. Wikimedia Commons
Wiadomości Pikio - 17 Kwietnia 2018

Masz ten zegarek? Zapłacisz bardzo wysoką karę

Znany model Casio może wpędzić Was w kłopoty. Okazuje się, że jednego z najpopularniejszych zegarków na świecie grozi bardzo poważnymi konsekwencjami.

Za noszenie na ręku słynnego modelu Casio F-91W można zapłacić bardzo wysoką cenę, a mianowicie utratę wolności.

W związku z posiadaniem zegarka trafili za kratki

Przekonało się o tym już 12 osób, które trafiły do sławetnego więzienia w Guantanamo. Związane jest to z tym, że zegarki mają tak skonstruowaną budowę, iż idealnie nadają się na zapalniki czasowe do bomb.

Casio F-91W narzędziem zbrodni

W takich właśnie celach jest on wykorzystywany przez terrorystów z Al-Kaidy. Co ciekawe, czasomierz nie jest zbyt kosztowny, a jego cena wynosi kilkadziesiąt złotych. Polscy internauci dworują sobie ze sprawy i z rozbawieniem wrzucają zdjęcia, na których na ich nadgarstkach widoczny jest model Casio F-91W. Mogłoby im nie być jednak do śmiechu, gdyby zostali przyłapani z tym urządzeniem na przykład w egzotycznym miejscu na wczasach. Inną ciekawostką jest fakt, że w internecie krążą zdjęcia, na których widać, "zakazany" zegarek na rękach Osamy Bin-Ladena oraz byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamy.Proponowane linki:
  1. Znani antykatoliccy muzycy aresztowani. Za... terroryzm
  2. Nie do wiary! Znany gigant finansowo wspiera terroryzm
  3. Horror terroryzmu powraca! Krwawy zamach w centrum stolicy
pomnik_smolenskiInternauci POTWORNIE szydzą z pomnika smoleńskiego [MEMY]Czytaj dalej
petru_w_markecie9 kompromitujących wypowiedzi Ryszarda Petru, które rozbawią każdegoCzytaj dalej
Źródło: gadzetomania.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News