Masz konto w tych bankach? Lepiej wypłać pieniądze wcześniej

Masz konto w tych bankach? Lepiej wypłać pieniądze wcześniej

PKO Bank Polski, mBank, BGŻ BNP Paribas, Millenium Bank i Raiffeisen Polbank - jeżeli masz konto w jednym z tych banków, w najbliższym czasie możesz mieć problemy z przelewami internetowymi, wypłatami pieniędzy, a także utrudnienia w płaceniu kartą. Wszystko to spowodowane będzie przerwami technicznymi, rozpoczętymi już 24 maja.

Najwcześniej przerwy techniczne nastąpiły w BGŻ BNP Paribas. Już 24 maja od godziny 22:00 do 23:00 klienci tego banku nie mieli dostępu do serwisu internetowego banku, a więc nie mogli wykonać żadnej czynności bankowej przez internet. Następny był PKO Bank Polski, w którym prace trwały od godziny 23:00 do 00:15. Nie było możliwości korzystania z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO oraz iPKO biznes, a także z płatności w sklepach internetowych za pomocą "Płacę z iPKO".

Jakie przerwy techniczne planują kolejne banki?

Już dziś Raiffeisen Polbank wyłączy użytkownikom dostępność serwisu internetowego R-online. Niemożliwe będzie również korzystanie z aplikacji Mobilny Portfel oraz Mobilny Bank. Na niedzielę zaplanowana jest przerwa techniczna Millenium Bank. Strona internetowa, aplikacje mobilne oraz wypłaty kartami będą niemożliwe 27 maja w godzinach od 01:00 do 04:00. Ostatni w najbliższym czasie będzie mBank, z którego klienci nie będą mogli korzystać w nocy z 27 na 28 maja. Przeprowadzone zostaną w tym czasie prace nad nowym serwisem transakcyjnym banku. Klienci w godzinach 02:00 - 06:30 nie będą mogli skorzystać z zapłaty kartą oraz wypłat z bankomatu. Przerwy techniczne będą przeprowadzone w nocy, aby jak najmniej przeszkodzić ludziom w codziennym korzystaniu z usług. Jeśli jednak masz konto w którymś z tych banków, lepiej się zabezpieczyć i wypłacić pieniądze wcześniej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Zobacz także:
  1. Polskę czeka katastrofa. PiS popełniło ogromny błąd
  2. Córka Tyszkiewicz była świadkiem samobójstwa. Słynny artysta wbił sobie nóż
  3. Duda został sam. PiS mu nie pomoże
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News