Już teraz możesz bez jakichkolwiek konsekwencji rozwiązać umowę z Cyfrowym Polsatem i NC+! Wszystko z powodu nadchodzących zmian w dostępach do kanałów telewizyjnych.

Zgodnie z polskim prawem zmiana warunków, nawet niezawiniona upoważnia drugą stronę do zerwania umowy bez konsekwencji. Tak właśnie jest w tym przypadku. W związku z usunięciem z oferty programu Universal Channel wszystkim klientom dwóch największych polskich dostawców telewizji satelitarnej przysługuje to prawo.

ZOBACZ TAKŻE: Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł 

Komunikat nc+

W związku z nadchodzącą zmianą obowiązek poinformowania o przysługującym prawie do odstąpienia od umowy wymusił na NC+ zawarcie informacji o tym w liście wysyłanym co roku do klientów.

 Z przyczyn niezależnych od operatora nc+, od dnia 1 stycznia 2018 r. kanał Universal Channel HD będzie niedostępny na terytorium Polski u wszystkich operatorów, w tym również na platformie nc+ – możemy przeczytać – Przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia i bez ponoszenia konsekwencji finansowych – pisze nc+.

W podobnym komunikacie o możliwości odstąpienia od umowy informuje również Cyfrowy Polsat.

Warto zaznaczyć, że prawo do odstąpienia od umowy przysługuje tylko i wyłącznie klientom którzy w umowie mają zapisany dostęp do kanału Universal Channel.

ZOBACZ TAKŻE: Poruszający występ w niemieckiej telewizji

Universal Channel

Na swojej stronie Cyfrowy Polsat opisuje Universal Channel jako  „kanał telewizyjny prezentujący najbardziej lubiane i najczęściej oglądane filmy i seriale na całym świecie.”

Nie są znane przyczyny zniknięcia Universal Channel z oferty dójki dostawców satelitarnych.

Źródło: wp.pl

Czy to najseksowniejsze polskie bliźniaczki? Robią prawdziwą furorę w świecie fitnessu!

Kim jest ojciec Melanii Trump? Nie do wiary! 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Pierwszej Damie USA

 

Zobacz również