Zapowiedź dzisiejszego odcinka MasterChef wywołała burzę. Wszyscy się zastanawiają, jak to się skończy

Zapowiedź dzisiejszego odcinka MasterChef wywołała burzę. Wszyscy się zastanawiają, jak to się skończy Źródło: screenshot/TVN

MasterChef: Magda Gessler odwiedzi najmłodszych kucharzy w nadchodzącym odcinku show. Fani są zaniepokojeni możliwym zachowaniem słynnej restauratorki. Obawiają się, że może być zbyt surowa dla niedoświadczonych dzieci.

MasterChef: Magda Gessler z pewnością zaskoczy najmłodszych uczestników programu. Nikt nie spodziewał się, że prowadząca Kuchenne rewolucje gwiazda zjawi się w studio. Jak na razie zapowiedź odcinka wzbudza niepewność wśród fanów show. Obawiają się, że jej reakcje mogą doprawdzic uczestników do łez.

MasterChef: Magda Gessler oceni uczestników. Fani show są przerażeni

MasterChef Junior ma wielu wiernych widzów, którzy rozczulają się gastronomicznymi popisami młodych uczestników. W kuchni opanowanej przez dzieci zdarza się sporo wpadek, a niektóre potrawy są bardzo nieudane. Jednak jurorzy, Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler, z uśmiechem oceniają, a w swoich wypowiedziach zawsze starają się zamieścić coś pozytywnego. Dzięki temu stres uczestników związany z gotowaniem może być choć odrobinę mniejszy. 

Wszystko się może zmienić przez gościa programu MasterChef: Magda Gessler pokaże się w show, by spróbować dań małych kucharzy. Kobieta znana jest ze swoich kontrowersyjnych zachowań i ciętego języka, dlatego widzowie obawiają się, że dzieci mogą zostać zbyt ostro skrytykowane za swoje błędy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co czeka uczestników MasterChefa Juniora? Gwiazda będzie mieć wielkie wejście

Magda Gessler pojawi się w nadchodzącym odcinku w nie byle jaki sposób. Dzieci zobaczą ją na ogromnym, bardzo ozdobnym łożu. Restauratorka będzie czekała, aż uczestnicy podadzą jej pyszne śniadanie. 

W zapowiedzi widać starania jednej z uczestniczek, jedenastoletniej Julii Misiak, która zachwyciła się obecnością Magdy w studiu. Dziewczynka usłyszała zarzut od Mateusza Gesslera, że użyła gotowego majonezu, który mogła przecież zrobić samodzielnie. Odpowiedź jest rozbrajająca: dziecko uważa, ze sytuacja jest krytyczna, niemal jak w lokalach tuż przed Kuchennymi Rewolucjami. 

Rezolutność kucharki z pewnością przypadła restauratorce do gustu, a jak będzie z jej śniadaniem? W końcu gwiazda TVN słynie ze swojej niechęci do gotowych produktów i wymaga, by wszystko, co można, wykonywać własnoręcznie. Fani z niecierpliwością czekają, jak zachowa się surowa Magda Gessler.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Michał Szpak nago w łóżku. Wokalista pokazał odważne zdjęcie
  2. Maciej Dowbor miał problem z alkoholem? Poruszające wyznanie gwiazdy Polsatu
  3. "Uśmiecham się, ale nie mam dobrych wiadomości". Robert Janowski przekazał przykre informacje
  4. Czołowi aktorzy TVP mają romans?! "Jest chemia, są siebie spragnieni"
  5. 3-latka miała spełnić swoje największe marzenie. Po wyjściu z samolotu tragicznie zmarła
  6. Maria nie żyje. Znały ją pokolenia Polaków

 

Źródło: Plejada

Następny artykuł