Masterchef od kilku lat utrzymuje swoją popularność. Program kulinarny prowadzony w konwencji show prowadzi trójka znakomitych jurorów, Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach. Dla ostatniej dziś jest szczególny czas. Kobieta cieszy się po narodzinach córeczki!

Masterchef rozgrzewa emocje nie tylko fanów kulinariów. Konwencja show, zaczerpnięta z produkcji zachodnich, podkręca dramaturgię. Uczestnicy walczą w końcu o tytuł Mistrza Kuchni, 100 tys. zł nagrody oraz kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej!

Jurorka programu Masterchef urodziła córeczkę

Jedną z oceniających kuchenne zdolności uczestników jest Anna Starmach. W ostatnim czasie nie mogła się jednak skupić na uczestnictwie w Masterchef. Wszystko przez zaawansowaną ciążę, o której Starmach informowała poprzez swoje konto na Instagramie. W sierpniu tego roku zakomunikowała, że spodziewa się dziecka.

Jej ostatnie zdjęcie i wpis na Instagramie są bardzo wymowne. Jurorka przedstawiła światu namiastkę poczętej pociechy (widzimy tylko rączkę). Wspomniała też o jej imieniu, swoją drogą pięknym i staropolskim.

– Jagienka! Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś. Zawsze chciałam życia jak z bajki, a ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena – napisała Anna Starmach.

W dalszej części wpisu podziękowała pracownikom szpitala w Krakowie, w którym urodziła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]

– Z tego miejsca chciałam bardzo podziękować pracownikom i personelowi szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. A w szczególności doktorowi Marcinowi Opławskiemu, Andrzejowi Opalskiemu oraz wspaniałej położnej Annie Jastrzębskiej – zadbaliście o nas najlepiej na świecie! – napisała.

Już wcześniej prosiła o porady

Młoda mama już na etapie zaawansowanej ciąży podpytywała na Instagramie, m. in. o zaplanowanie czasu przed i tuż po porodzie.

– Drogie mamusie: co wy zrobiłybyście na ostatniej prostej? Na co poświęcić ten czas a na co nie warto go marnować? – pytała Starmach internautki.

– Sądzę że powinnaś znaleźć czas dla siebie i partnera oraz na odpoczynek. Nie przemęczaj się, ciesz się brzuszkiem i tym małym cudem – pisała jedna z obserwujących jurorkę programu Masterchef.

fot. Anna Starmach Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najgorszy koszmar Gessler! Po tylu latach, widzów MasterChefa dzisiaj zamuruje
  2. Dzisiaj w Masterchefie Makłowicz nie wytrzyma! Będzie ostro jak nigdy
  3. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
  5. Afera w MasterChef! Gessler zaliczyła wpadkę, powiedziała za dużo?

Traumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedie