Gwiazda Masterchefa urodziła! Znamy szczegóły
Bartłomiej Chudy - 13 Listopada 2018

Gwiazda Masterchefa urodziła! Znamy szczegóły

Masterchef od kilku lat utrzymuje swoją popularność. Program kulinarny prowadzony w konwencji show prowadzi trójka znakomitych jurorów, Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach. Dla ostatniej dziś jest szczególny czas. Kobieta cieszy się po narodzinach córeczki!

Masterchef rozgrzewa emocje nie tylko fanów kulinariów. Konwencja show, zaczerpnięta z produkcji zachodnich, podkręca dramaturgię. Uczestnicy walczą w końcu o tytuł Mistrza Kuchni, 100 tys. zł nagrody oraz kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej!

Jurorka programu Masterchef urodziła córeczkę

Jedną z oceniających kuchenne zdolności uczestników jest Anna Starmach. W ostatnim czasie nie mogła się jednak skupić na uczestnictwie w Masterchef. Wszystko przez zaawansowaną ciążę, o której Starmach informowała poprzez swoje konto na Instagramie. W sierpniu tego roku zakomunikowała, że spodziewa się dziecka. Jej ostatnie zdjęcie i wpis na Instagramie są bardzo wymowne. Jurorka przedstawiła światu namiastkę poczętej pociechy (widzimy tylko rączkę). Wspomniała też o jej imieniu, swoją drogą pięknym i staropolskim. - Jagienka! Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś. Zawsze chciałam życia jak z bajki, a ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena - napisała Anna Starmach. W dalszej części wpisu podziękowała pracownikom szpitala w Krakowie, w którym urodziła.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata SochaGwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Z tego miejsca chciałam bardzo podziękować pracownikom i personelowi szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. A w szczególności doktorowi Marcinowi Opławskiemu, Andrzejowi Opalskiemu oraz wspaniałej położnej Annie Jastrzębskiej – zadbaliście o nas najlepiej na świecie! - napisała.

Już wcześniej prosiła o porady

Młoda mama już na etapie zaawansowanej ciąży podpytywała na Instagramie, m. in. o zaplanowanie czasu przed i tuż po porodzie. - Drogie mamusie: co wy zrobiłybyście na ostatniej prostej? Na co poświęcić ten czas a na co nie warto go marnować? - pytała Starmach internautki. - Sądzę że powinnaś znaleźć czas dla siebie i partnera oraz na odpoczynek. Nie przemęczaj się, ciesz się brzuszkiem i tym małym cudem - pisała jedna z obserwujących jurorkę programu Masterchef.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. Anna Starmach InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Najgorszy koszmar Gessler! Po tylu latach, widzów MasterChefa dzisiaj zamuruje
  2. Dzisiaj w Masterchefie Makłowicz nie wytrzyma! Będzie ostro jak nigdy
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
  5. Afera w MasterChef! Gessler zaliczyła wpadkę, powiedziała za dużo?
Filip ChajzerTraumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News