Szokujące sceny w finale MasterChefa!
Karol Zaborowski - 9 Grudnia 2018

Szokujące sceny w finale MasterChefa! "Masakra, co tu się dzieje?!"

MasterChef to bez wątpienia program wymagający od uczestników niezwykłych umiejętności kulinarnych. Dzisiaj będzie nas czekać wielki finał VII edycji show, który bez sprzecznie przejdzie do historii.

MasterChef zadebiutował w telewizji TVN w 2012 roku. Przez te lata do programu zgłosiło się wielu utalentowanych kucharzy amatorów, jednak jak to zawsze bywa, zwycięzca może być tylko jeden. W tym sezonie o tytuł walczy Ola, Martyna i Lorek. Już na samym zwiastunie widać, że walka będzie zażarta, a żaden z zawodników nie zamierza poddać się na ostatniej prostej.

Niezapomniany finał MasterChef

Finał programu to bez wątpienia największe wyzwanie, z jakim mieli do czynienia uczestnicy. Nic w tym dziwnego, bo przecież tylko najlepszy może zostać zwycięzcą programu. Nawet Ania Stelmach, która jest jedną z jurorek, stwierdziła, że takiego finału jeszcze nie było. Trema, nerwy, stres i zegar, który nieubłaganie zmierza do końca wyznaczonego czasu. To są właśnie najwięksi przeciwnicy uczestników programu. Kiedy stawka jest tak wysoka, wiele osób stara się na siłę udziwnić swoje dania, co bardzo często obraca się przeciwko nim.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SławomirSławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!Czytaj dalej

Przytłaczający stres

Jednak to, co zaprezentują, nie może być również zbyt proste. Zawodnicy muszą znaleźć złoty środek, który umożliwi im w spełnieniu swojej wizji oraz nie zabierze zbyt dużo czasu. W ten sposób stres, który odczuwają, jest jeszcze silniejszy.   - Masakra, co tu się dzieje?! - powiedziała Martyna. Dodatkowo fakt, że wokół nich pełno jest gorących naczyń, ostrych jak brzytwa noży oraz zapalonych palników, sprawia, że bardzo łatwo o wypadek, a nawet najmniejszy błąd może przekreślić ich szanse na zwycięstwo. Jurorzy też nie zamierzają wobec nich stosować taryfy ulgowej, a wręcz przeciwnie, ponieważ oczekują czegoś niesamowitego. W końcu uczestnicy nie dostali się do finału przypadkiem. Bez wątpienia dzisiejszego wieczoru będzie nas czekać niecodzienne widowisko, które powinno usatysfakcjonować każdą osobę. Fani programu na pewno mają już swojego faworyta, któremu będą z całych sił kibicować. Odcinek rozpocznie się dokładnie o 21:30 i bez dwóch zdań będzie wart obejrzenia.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN potrzebuje pomocy. Nie ma z nim kontaktu, walczą o jego życie
  2. Ola Kwaśniewska sensacją na lotnisku! Wybuchło zamieszanie
  3. Koniec głośnego związku gwiazdy Polsatu! Wyciekło to przypadkiem
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
Joanna Liszowska"Przyjaciółki": Gwiazdy serialu przeżyły wielkie dramaty. Ich najboleśniejsze chwileCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News