Tragedia i koszmarny atak paniki na dworcu. Nie żyje ponad 20 osób

Tragedia i koszmarny atak paniki na dworcu. Nie żyje ponad 20 osób Źródło: fot. twitter.com/ManojSahuG

Do potwornego zdarzenia doszło dziś rano. Na dworcu doszło do masowej paniki, tragicznej w skutkach. W jej wyniku życie straciło ponad 20 osób, wiele zostało rannych.

We wczesnych godzinach porannych doszło do wybuchu paniki na dworcu Elphinstone w stolicy Indii, Bombaju. Trwał akurat poranny szczyt komunikacyjny. W wyniku paniki zginęło co najmniej 22 osoby. Jest też mnóstwo rannych. Do paniki doszło na kładce przerzuconej nad torami kolejowymi. Ogromny tłum w wąskim przejściu zaczął się przepychać i coraz bardziej zgniatać. W Indiach trwają teraz ogromne deszcze, co spowodowało wzrost rozmiaru tragedii. Nie wiadomo wciąż, co wywołało panikę. Na miejscu pracują służby ratownicze i policyjne. Sytuacja została opanowana. Teraz służby badają przyczyny wybuchu paniki. Nie wykluczają, że będzie więcej ofiar porannego wydarzenia. Jest bowiem wielu rannych, w tym także ciężko.

fot. twitter.com/TheSamirAbbas fot. twitter.com/Krrishnaya fot. twitter.com/PDChina fot. twitter.com/shuklaakul fot. twitter.com/ishtkam Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News