Euro 2016 żyją dziś niemal wszyscy. Reprezentacja Polski wygrała pierwszy mecz na tym prestiżowym turnieju, sprawiając radość milionom kibiców w całym kraju. I choć gol Arkadiusza Milika poderwał większość polskich fanów futbolu, to niektórzy z nich nie mieli powodów do zadowolenia.

Telewizja Polska wykupiła prawa do transmisji jedynie niektórych spotkań. Choć mecz otwarcia, finał czy starcia naszej drużyny narodowej zobaczymy na TVP, to większość meczy pozostaje zakodowana. Prawa do ich transmisji posiada bowiem prywatny Polsat, którego właściciel, Zygmunt Solorz każe sobie słono płacić za możliwość ich odblokowania.

Jednym ze sposobów na zdobycie dostępu do wszystkich spotkań Euro 2016 jest nabycie specjalnego pakietu w serwisie ipla.tv, co kosztuje 100 złotych. Okazuje się jednak, że osoby, które zdecydowały się na zapłacenie wymienionej kwoty wcale nie zagwarantowały sobie możliwości obejrzenia wszystkich spotkań w komfortowy sposób. Klienci serwisu skarżą się na liczne błędy, powolne buforowanie i nieustające zacinanie się transmisji, co praktycznie uniemożliwia normalne śledzenie meczu.

Fanpage serwisu ipla na facebooku został zalany negatywnymi komentarzami.

Zróbcie coś z tym zacinaniem się nie po to kupuję pakiet na euro, żeby oglądać zacinający się mecz… Albania – Szwajcaria…a co będzie jak będzie bardziej interesujący mecz i więcej userów na waszych serwerach?! Już nie wspominam nawet o tym o czym reszta „zadowolonych” pisze czyli o wałku jaki nam zapewniliście z tym Smart TV…zapominając dodać, ze tylko Samsung Smart TV! – pisze Wiktor.

Fantastycznie. Przy wykupionym pakiecie i próbie obejrzenia czegokolwiek na Polsat Sport 2 lub 3 na smart tv, od godziny pojawia się piękny komunikat: trwa ładowanie. Oczywiście seriale i inne pierdoły działają. Nie kupujcie tego pakietu bo tylko szkoda nerwów i pieniędzy. – krytykuje usługę Bartek.

Nie tylko na facebooku internauci masowo krytykują serwis.

PRZESTROGA DLA WSZYSTKICH. NIE KUPUJCIE PAKIETU EURO 2016 W IPLA!

Zdecydowałem się na zakup pakietu EURO 2016 od Polsatu w serwisie IPLA. I co?

Przez cały mecz transmisja się przycinała. Nieważne czy to była jakość HD czy ta średnia czy najniższa opcja. Mecz po prostu buforował się co jakieś 1-2 minut. Kompletne nieporozumienie za 99 złotych. Z tego co wiem to problem tyczy się dużej ilości kibiców, którzy zdecydowali się na zakup tego pakietu. To jest po prostu chore. Prawie sto złotych wywaliłem w śmietnik. To już na weeb.tv lepiej się mi oglądało. Tak! Wykupiłem tam też pakiet po tym jak na IPLA nie szło oglądać zasranego meczu. Człowieka szlak trafić może!

Dlatego też ZAOSZCZĘDŹCIE SWOJE PIENIĄDZE I NIE KUPUJCIE TEGO GÓWNA. Tak gówna! Po prostu niektóre rzeczy trzeba nazywać po imieniu.

OCZYWIŚCIE PO MECZU WSZYSTKO ŚMIGA CACY…

Dziękuję, dobranoc. – można przeczytać na popularnym portalu wykop.pl.

na telefonie, stronie i aplikacji ipla
Dziś włączyłem i muszę przyznać, że dziś mam problemy:
1. 2 dni oglądałem przez przeglądarkę Chrome, dziś natomiast wyskakuje mi komunikat o braku silverlight, co jest kłamstwem..
2. odpalam na mozilli, to mi wyskakuje że jakieś limity urządzeń wykorzystałem…
3. no to odpalam iplę – wyskakuje błąd i p@??%@@i mi o jakieś DRM.. podobno nie mogę mieć podłączonego TV (przez hdmi) pod laptopa…
k!!%a mać. Jaja.

Coś tam pozmieniałem w ustawieniach plus napisałem mejla i mi jakoś poszło, ale straciłem ponad 30 min…
A w międzyczasie na tlefonie mi śmigało bez przycinki…

Więcej na żadną iplę się nie nabiorę, lepiej widocznie kraść sygnał w Polsce niż oglądać legalnie..

Powodzenia w sprawie – dodaje inny użytkownik.

ipla wykop

Zdecydowaliście się na zakup pakietu ipla.tv?

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

...

Zobacz również