maseczki ochronne
YouTube Einar Thorwaldsen
Mateusz Sidorek - 26 Maja 2020

Policjant zatrzymał kobietę i spytał, gdzie ma maseczkę. Odpowiedź zwala z nóg

Chociaż niektórzy ludzie przestają nosić maseczki ochronne, wciąż powinniśmy zakrywać usta oraz nos. Mimo stopniowego odwoływania kolejnych restrykcji, za nieprzestrzeganie tego nakazu wciąż grozi nam mandat. Funkcjonariusz zapytał idącą ulicą kobietę, gdzie ma swoją maseczkę. Jej odpowiedź wywołała szok. Nagranie z tej sytuacji stało się hitem internetu.

Maseczki ochronne, podobnie jak wiele zaleceń rządowych dotyczących zasad bezpieczeństwa, wyraźnie męczą już społeczeństwo. Świadomość tego ma również Ministerstwo Zdrowia, które wraz z premierem Morawieckim odwołuje coraz więcej restrykcyjnych zakazów. Jednak powinniśmy przestrzegać tych zasad, dopóki nie pojawi się ich oficjalne odwołanie.

Nowonarodzone dziecko wprawiło w osłupienie swoją fryzurąIch dziecko urodziło się z siwymi włosami. Rodzice zaniemówili na jego widok, obawiali się najgorszegoCzytaj dalej

Zdaniem niektórych Polaków maseczki ochronne w obecnej sytuacji są zbędne. Z jednej strony trudno im się dziwić. Na początku pandemii sam Łukasz Szumowski uważał, że są one zbytecznym środkiem bezpieczeństwa. Z kolei kilka tygodni później minister zdrowia oświadczył, że będziemy musieli zasłaniać nimi nos i usta aż do momentu wynalezienia szczepionki na SARS-CoV-2.

Maseczki ochronne powodem frustracji

Okazuje się, że maseczki ochronne stają się również źródłem frustracji. Na platformie YouTube pojawił się filmik, który wywołał duży szok wśród internautów. Idącą ulicą kobietę zaczepił funkcjonariusz policji. Mężczyzna zapytał, gdzie ma maseczkę. Dziewczyna odwróciła głowę i rzuciła odpowiedź, która wywołała ogromne zdziwienie. Użytkownicy wielokrotnie oglądali nagranie, upewniając się, czy aby się nie przesłyszeli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Panna młoda zginęła zanim stanęła na ślubnym kobiercuPanna młoda tragicznie zginęła przed ślubem. Niedoszły mąż chciał odzyskać pieniądze od fotografa, skandaliczna odpowiedź wbiła go w fotelCzytaj dalej

Po komentarzach możemy wnioskować, że wiele osób najchętniej wyrzuciłoby już swoje maseczki ochronne. Internauci kibicują bohaterce materiału wideo. Pod filmem możemy przeczytać takie wypowiedzi jak "jakbym jakąś komedię oglądał, super głos ta Pani ma!”, "mistrzyni ciętej riposty!” i wiele innych w podobnym tonie. Szczególną uwagę zwraca jednak zachowanie kobiety, która nie wydaje się być zbytnio przejęta obecnością policji.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie było innego wyboru. Od 1 czerwca zostanie jednak wprowadzone nowe obostrzenie

2. Lidl swoją nową ofertą przebił wszystkich. Już od soboty w sklepach prawdziwy hit

Chociaż musimy nosić maseczki ochronne lub mieć przy sobie coś, czym zakryjemy nos i usta, kobieta nie została zatrzymana przez funkcjonariuszy. Nagranie z jej udziałem prawdopodobnie stanie się hitem platformy YouTube. Do tej pory krótki film wyświetlono już ponad pół miliona razy. Niestety nie możemy przytoczyć słów bohaterki zaczepionej przez policję, ale wy możecie zobaczyć ją w nagraniu poniżej. Niedawno pisaliśmy o tym, czy powinniśmy już rezygnować z maseczek ochronnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jest nowe epicentrum pandemii koronawirusa. Oficjalna informacja WHO
  2. Andrzej Gołota wróci do ringu? Pojawiły się sensacyjne wiadomości, miałby walczyć z legendą światowego sportu
  3. Nie żyje uwielbiana aktorka, partnerka słynnego reżysera. Tragiczne wieści nagle obiegły media
  4. Wszyscy się mylili. Wyciekła pilnie strzeżona tajemnica Dominiki Tajner, jest inaczej, niż każdy myślał
  5. Gwiazda TVN przechodzi bolesne chwile, została sama z dziećmi. Do końca walczyła o rodzinę
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

dziewczyna urodziła dzieckoTrafiła do szpitala z silnym bólem, miała najgorsze podejrzenia. Gdy lekarze powiedzieli, co jej jest, jej życie odmieniło się na zawszeCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News