Masa bierze się za politykę. Nie uwierzycie czym się zajmie

Masa bierze się za politykę. Nie uwierzycie czym się zajmie Źródło: fot. youtube (wirtualna polonia) - pixabay

Jarosław Sokołowski ps. Masa nie przestaje zaskakiwać. Były gangster wpadł teraz na pomysł, by zająć się... ulepszaniem wymiaru sprawiedliwości. Jest bowiem pewny, że ktoś z takim doświadczeniem jak on jest niezbędny polskiej polityce.

Były gangster mafii pruszkowskiej od lat współpracuje z policją i prokuraturą. Jako świadek koronny dostarcza wielu cennych informacji na tematy przestępcze. Nikt chyba nie spodziewał się jednak, że postanowi on kiedyś kompletnie odmienić swoje życie i zostać politykiem.

- Zająłbym się wymiarem sprawiedliwości, żeby zwykły śmiertelnik czuł, że istnieje w naszym kraju uczciwość - powiedział Sokołowski w wywiadzie z mediami. W jego wypowiedziach pobrzmiewa coraz bardziej zadziwiające poczucie misji. Dzięki niemu w ostatnim czasie złapano wielu członków mafii pruszkowskiej, do czego bezpośrednio się przyznał. Teraz, jak widać, taka rola już mu nie wystarczy.

- Uczyniłbym wszystko, żeby wymiar sprawiedliwości rozwiązywał problemy zwykłych Polaków. Chodzi o to, żeby przeciętny Kowalski żył normalnie w Polsce, żeby miał dokąd pójść poskarżyć się na zaistniałe problemy i żeby organy wymiaru sprawiedliwości skutecznie te problemy rozwiązywały. Dziś często jest tak, że sędziowie, zamiast pomagać, szkodzą - powiedział stanowczo Masa. Istnieje więc rzeczywiście duże prawdopodobieństwo, że już niedługo będzie można zobaczyć go aktywnie działającego na rzecz polepszenia funkcjonowania organów sprawiedliwości.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News