Jarosław Sokołowski ps. Masa to jeden z najbardziej znanych świadków koronnych w Polsce. Swoją „sławę” zawdzięcza głównie bardzo częstej obecności w mediach. Ostatnio na kanale Sławomiora Żuromskiego pojawiło się nagranie, na którym Masa – delikatnie mówiąc – niepochlebnie wypowiada się o gwiazdach polskiego boksu.

Rozmowa Żuromskiego i Masy toczyła się początkowo wokół sprawy sądowej jaką wytoczył mu Andrzej Gołota. Wszystko przez to, że Masa zarzucił legendzie polskiego boksu, iż ten sprzedał walkę z Michaelem Grantem. Według Sokołowskiego w ustawienie walki Gołoty była zamieszana mafia pruszkowska, która zbiła na niej fortunę.

W rozmowie z Żuromskim Masa podtrzymuje swoje słowa i w bardzo ostrym tonie wypowiada się o Gołocie zarzucając mu m.in. próby gwałtu na niepełnoletnich dziewczynkach.

– Nie ukrywajmy, jest stu świadków nawet w dokumentach sprawy pruszkowskiej, że Gołota był na początku w szeregach mafii. To mu się przedawniło – jest ok. Został uniewinniony przez prezydenta RP. To jaki on jest niewinny? To jest były przestępca. Nie dopuszczę do tego, żeby ona (Mariola Gołota, żona Andrzeja – przyp. red.) chlapała na mnie mordą, bo ja czuję się bardziej porządny w tym momencie, bo nie dokonałem od wielu lat żadnego przestępstwa. A Gołota? Dać Ci numer do dziennikarza z Chicago, który ma paranoję na punkcie Gołoty? Strasznie go punktuje. Nie dalej jak dwa lata temu zawinął dwie małolatki. Próba gwałtu u siebie w domu. Po pijanemu, bo Gołota jest idiotą. Trzy albo cztery lata temu fałszywa legitymacja policyjna, nielegalna broń u niego w domu. No kur*a, to kto to jest? – powiedział Masa.

Dostało się również innemu polskiemu bokserowi, Arturowi Szpilce, który stanął w obronie Gołoty.

–  To Szpilka z Kostyrą i Borkiem się do mnie przypierdolili i zaczęli jechać po mnie, że frajer itd. A on to kim był? Przecież to frajer niegrypsujący! Siedział jako frajer pod celą! Nie grypsował i nagle podnieśli go i nagle wielkie „ura” zrobił? Ekspert? Od mówienia, kto jest frajerem, a kto nie jest? – powiedział Masa.

Zobacz również

https://www.youtube.com/watch?v=ZZvQcrT5130

Zobacz również