Masa ujawnił, co polskie celebrytki robią za pieniądze. Nie mają zahamowań

Masa ujawnił, co polskie celebrytki robią za pieniądze. Nie mają zahamowań Źródło: screen youtube.com/Super Express

Masa jest jednym z najbardziej znanych polskich gangsterów. W księgarniach można znaleźć całą masę książek, w których opowiada o najróżniejszych rzeczach, w które nierzadko aż ciężko uwierzyć. Tym razem ujawnił do czego mogą się posunąć polskie celebrytki.

Masa jest prawdziwą kopalnią wiedzy odnośnie do tego, jak wygląda prawdziwe gangsterskie życie w Polsce, co jest doskonałym materiałem na książkę. Z takiego też założenia wyszedł Janusz Szostak, który spisał przedstawione przez byłego gangstera historie w serii książek pod tytułem "Masa". Tym razem autor wziął pod lupę polskie celebrytki, a dokładniej to, czy mają jakieś powiązania ze świadkiem przestępczym. To, co ustalił, sprawiło, że wiele osób oniemiało.

Masa ujawnia sekrety polskich celebrytek

Jakiś czas temu niemalże całą Polską wstrząsnęła afera związana z polskimi modelkami oraz celebrytkami, które oddawały się za pieniądze dubajskim szejkom. Cała sprawa doczekała się bardzo dużego medialnego szumu i również została opisana w książce, która powstała po przeprowadzeniu dziennikarskiego śledztwa przez Piotra Krysiaka.

Jednak okazuje się, że w celu poznania tego typu historii wcale nie trzeba lecieć aż do Dubaju, ponieważ podobne sytuacje mają miejsce również i w Polsce. Przekonał się o tym na własnej skórze Janusz Szostak, kiedy zapytał Masę o proceder z modelkami. Okazuje się, że pisarz usłyszał listę bardzo znanych nazwisk, a przy nich ceny od kilku do kilkunastu tysięcy złotych za spotkanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - W mojej książce są ciekawsze rzeczy. Nie trzeba do Dubaju jechać. Rozmawiając z „Masą”, zapytałem go, czy proceder z dziewczynami, modelkami trwa nadal. I on mówi: „Słuchaj teraz, co będzie”. Zadzwonił do człowieka i poprosił, żeby podał mu cennik celebrytek, które jeżdżą na spotkania z klientami. Przełączył na głośnomówiący telefon i ten człowiek zaczął odczytywać tak znane nazwiska, że by się pani zdziwiła, i kwoty, za które można te kobiety mieć. Nie są to małe pieniądze, ale nie są też ogromne, bo to są kwoty rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy złotych. Można je kupić - zdradził Szostak.

Autor zaznaczył, że jego książka nie ma pokazać, że każda znana osoba w naszym kraju bierze udział w tym procederze, ale fakt, że takie rzeczy dzieją się również u nas. Jak sam wyznaje, usłyszał nazwiska bardzo znanych osób, a wśród nich były piosenkarki, modelki, zwyciężczynie konkursów piękności, aktorki i wiele więcej. Jak się okazuje, część gwiazd z rodzimego podwórka zrobi wszystko, by powiększyć swój majątek.

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Awantura w pałacu. Zalana łzami księżna Kate spakowała walizki i się wyniosła
  6. Przerażający wypadek w Małopolsce. Autokar stanął w płomieniach, w środku 70 osób

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu