Jarosław „Masa” Sokołowski jest najbardziej znanym świadkiem koronnym w naszym kraju. Były członek mafii pruszkowskiej zaskoczył właśnie obserwatorów jego medialnej kariery, wyjawiając, co sądzi na temat prezydenta Słupska. Nie wszyscy spodziewali się bowiem podobnej opinii. Co na to Robert Biedroń?

Sokołowski nie jest raczej kojarzony z lewicowymi, liberalnymi poglądami, którymi odznacza się prezydent Słupska. Jak się jednak okazało, to właśnie on jest dla Masy najlepszym kandydatem na polskiego prezydenta. Były gangster zdziwił społeczeństwo swoją wypowiedzią, w której w bardzo ciepłych słowach wypowiedział się o Biedroniu.

Jarosław „Masa” Sokołowski o Biedroniu

– Bardzo lubię Biedronia. Mam dużo znajomych, którzy są gejami i to są naprawdę świetni ludzie – wyznał najpopularniejszy świadek koronny.

– Robert Biedroń odwala świetną robotę w Słupsku i ma moje poparcie – dodał Masa.

Robert Biedroń ma poparcie Masy

Były gangster wyznał, że prezydent Słupska ma jego pełne poparcie i ma do niego ogromny szacunek. Bez znaczenia jest dla niego orientacja seksualna Roberta Biedronia.

– Wcale nie patrzę na Biedronia jak na jakiegoś upośledzonego, bo jest gejem. Nabrałem szacunku do tych ludzi, bo oni są świetni, to fajne towarzystwo. Robert Biedroń pokazał, że potrafi być prezydentem Słupska, świetnie sobie radzi, ma ogromne poparcie mieszkańców swojego miasta – stwierdził były gangster w rozmowie z „Super Expressem”.

Czy stanowcze poparcie Masy sprawi, że większa część społeczeństwa przekona się do Roberta Biedronia? Na to wskażą być może wyniki kolejnych sondaży. Tymczasem wielu internautów jest wielce zszokowanych faktem, że gangster oficjalnie popiera prezydenta Słupska. Choć Robert Biedroń cieszy się ogólną sympatią społeczeństwa, które szanuje to, co robi dla swojego miasta, to nikt nie spodziewał się, że wyciągnięta ręka w stronę Biedronia powędruje właśnie od Masy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Morawiecki w 2017: Nie wprowadzę żadnych podatków. Wczoraj: Będzie nowy podatek
  2. Angelina Jolie miotała się w drgawkach, straciła przytomność
  3. Będzie skandal! Polscy politycy ogłaszają bojkot mundialu

Zagłosowałbyś/zagłosowałabyś na Roberta Biedronia w wyborach prezydenckich?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Tusk na prezydenta? Internauci bezpardonowo rozprawiają się z tym pomysłem...


Nie tylko Komenda: Największe porażki polskich sądów [ZDJĘCIA]