Jarosław Sokołowski pseudonim Masa, to jeden z najbardziej strzeżonych świadków koronnych w Polsce. Były gangster pruszkowskiej mafii, jeżeli występuje publicznie, pojawia się w kominiarce. W sieci można jednak znaleźć jego zdjęcie, na którym widać Masę w pełnej okazałości.

Na upublicznionej w sieci fotografii widać Masę w towarzystwie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, żony słynnego polskiego piosenkarza, Michała Wiśniewskiego. Pojawiła się informacja, że Sokołowski będzie gościem programu, za którego produkcję odpowiada mąż Dominiki.

Obecnie nie jest jeszcze znana tematyka tego programu. Można jednak założyć, że były pruszkowski gangster będzie opowiadał o swoich doświadczeniach z przestępczego świata, o których powstało już kilka książek.

ZOBACZ TAKŻE: Kobieta najsłynniejszego gangstera ujawnia sekrety polskiej mafii

Jego zdjęcie pojawiło się w sieci i wywołało sensację

Zdjęcie, na którym widać całą twarz najbardziej strzeżonego świadka koronnego zostało wielokrotnie udostępnione przez internautów. Wśród osób, które podały dalej fotografię, znalazł się Krzysztof Stanowski, znany dziennikarz. Redaktor opublikował post, do którego dodał dwa zdjęcia Masy.

– Z lewej twarz „ukrywającego się” Masy, z prawej oczy „ukrywającego się” Masy. Można połączyć i jest komplet. Przytula się do niego Dominika Tajner, która najwidoczniej uznała, że to taki fajny misio, który wprawdzie niszczył życie ludzi, ale dzisiaj da się przy nim zarobić – skomentował swój wpis Stanowski.

SCREEN TWITTER / KRZYSZTOF STANOWSKI
MASA W TOWARZYSTWIE DOMINIKI TAJNER-WIŚNIEWSKIEJ / SCREEN TWITTER / KRZYSZTOF STANOWSKI
SCREEN TWITTER / KRZYSZTOF STANOWSKI

ZOBACZ TAKŻE: Masa bierze się za politykę. Nie uwierzycie czym się zajmie

Oto najbardziej poszukiwani przestępcy w Europie! Na liście są Polacy [ZDJĘCIA]


Szokujące przypadki mężczyzn zgwałconych przez kobiety [ZDJĘCIA]