Pożar w mieszkaniu posłanki. Wielka akcja służb ratunkowych

Pożar w mieszkaniu posłanki. Wielka akcja służb ratunkowych

Marzena Okła-Drewnowicz przeżywa trudne chwile. Wczoraj jej mieszkanie całkowicie spustoszył pożar. Strażacy poinformowali media o masowej ewakuacji mieszkańców i pokaźnych stratach.

Pochodząca ze Skarżyska-Kamiennej Marzena Okła-Drewnowicz jest posłanką Platformy Obywatelskiej. W ostatnich godzinach przeżywa osobisty dramat.

Marzena Okła-Drewnowicz straciła mieszkanie. Pożar w bloku w rodzinnym mieście posłanki

Media donoszą o pożarze w bloku w Skarżysku-Kamiennej. Jedno z mieszkań, które objął żywioł, należało do posłanki. Wieści strażaków są pesymistyczne. - Informację o pożarze strażacy dostali w poniedziałek po godz. 19.00 od jednego z mieszkańców – cytuje oficera prasowego PSP w Skarżysku-Kamiennej bryg. Michała Ślusarczyka serwis Dziennik.pl. Czytamy, że skala pożaru była tak duża, że potrzebna była ewakuacja 57 osób. Na szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych. - Z naszych ustaleń wynika, że przyczyną pożaru była nieszczelność przewodu kominowego w jednym z mieszkań – rzecznik Ślusarczyk. Na miejscu w Skarżysku-Kamiennej przez ponad 7 godzin pracowało kilkanaście zastępów straży pożarnej. Jak czytamy w relacji Dziennik.pl ewakuowani z bloku w którym wystąpił pożar spędzili noc w podstawionym autobusie i pobliskiej szkole. Wstępne szacunki mówią o stratach rzędu 500 tys. zł. Rzecznik podał, że szczególnie ucierpiały trzy mieszkania, a jedno z nich zostało wyłączone z użytkowania. - Chodzi o mieszkanie posłanki Marzeny Okły-Drewnowicz – powiedział Ślusarczyk. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Posłanki nie było w domu w momencie pożaru. Była zaangażowana w marsz milczenia, który odbył się wczoraj w stolicy. Przed kilkunastoma minutami wydała na Twitterze oświadczenie w sprawie. Prosi o media o nie nachodzenie jej w tej koszmarnej sytuacji. - Szanowni Państwo. W obliczu osobistej tragedii, jaka spotkała mnie i moją rodzinę, bardzo proszę media - w tym przypadku TVP Kielce - o nie nachodzenie mnie w resztkach mojego spalonego domu. Wszystkim bardzo dziękuje za wsparcie - napisała na Twitterze poszkodowana posłanka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Posłanka nazwała Agatę Dudę „Pierwszym Wieszakiem”. Teraz będzie mieć problemy
  2. Chłopak podpalił mieszkanie byłej dziewczyny, po pożarze zmarła jej siostra. Stanie przed sądem
  3. Wiek Elżbiety Jaworowicz zadziwia. W czym tkwi sekret jej młodego wyglądu?
  4. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
  5. Przyczyna pożaru w Koszalinie jest przerażająca. Straż pożarna zdradza szczegóły tragedii
źródła: dziennik.pl, wp.pl, twitter.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News