Halinka z Kiepskich ostro uderza w celebrytów. Już jej nigdzie nie zaproszą

Halinka z Kiepskich ostro uderza w celebrytów. Już jej nigdzie nie zaproszą Źródło: Fot. YouTube/ATM Grupa

Marzena Kipiel-Sztuka zasłynęła głównie dzięki roli Halinki Kiepskiej w popularnym serialu telewizji Polsat. Dziś aktorka nie przestaje się jednak rozwijać i stawia przede wszystkim na karierę muzyczną. Z perspektywy czasu bardzo krytycznie wypowiada się z to na temat krajowych celebrytów.

Kipiel-Sztuka była przez lata jedną z najbardziej charakterystycznych, popularnych krajowych aktorek. Nie odnalazła się jednak w głośnym świecie show-biznesu, gdyż ceni sobie bardziej spokojny styl życia. Nie przeszkodziło jej to jednak w zrobieniu naprawdę bogatej w nowe wyzwania kariery.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: O wpisie Kaczyńskiej mówi dziś cała Polska. Porusza do łez

Marzena Kipiel-Sztuka o celebryckim światku

Aktorka zdecydowała się na ostrą wypowiedź o polskich celebrytach. Jak stwierdziła, nie interesuje jej "darmowa wyżerka" i "gratisowe gadżety". Nikt nie wątpi, że po tej wypowiedzi zaproszenia na imprezy zrzeszające gwiazdy nie trafią już do Kipiel-Sztuki. - Nie czuję się na siłach, by obdarzać szerokimi uśmiechami fotoreporterów. Nie odczuwam również potrzeby darmowej wyżerki, bo jeszcze mam co do garnka włożyć. Gratisowe gadżety też mnie nie podniecają. No i nie jestem żadną sławną celebrytką, której głównym zajęciem jest brylowanie na salonach. Mam o wiele lepsze rzeczy do roboty - wyznała bardzo szczerze artystka. Kipiel-Sztuka ujawniła także, dlaczego nigdy nie zdecydowała się przeprowadzić do Warszawy. Wyznała otwarcie, że mieszkanie w stolicy wcale nie sprawiałoby jej przyjemności.

Opinia artystki o życiu w Warszawie

- Ludzie biegają w tym mieście z wywieszonymi jęzorami, stoją w ulicznych korkach, smog wisi im nad głową, a w komunikacji miejskiej są ściśnięci jak śledzie. Inni pracują tylko po to, by w terminie spłacać ogromne raty kredytu. Ja mieszkam w Legnicy i dobrze mi z tym. Telefon nie dzwoni jak oszalały, wszędzie mam blisko, czas płynie wolniej, nikt się nie spieszy. Niekiedy żartuję, że jestem żywym dowodem na to, że nie trzeba mieszkać w Warszawie, by dostać rolę życia - powiedziała otwarcie aktorka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kukulska ma powody do obaw. Wokalistka drży o własną córkę
  2. Media o tym nie informowały. Nieznany fakt z życia Anny Jantar
  3. Krawczyk pod ostrym ostrzałem! „Oszukał nas” (VIDEO)
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News