Halinka Kiepska czeka na operację. Mówi o wielkim strachu

Halinka Kiepska czeka na operację. Mówi o wielkim strachu Źródło: Fot. YouTube (ATM Grupa)

Marzena Kipiel-Sztuka, znana widzom przede wszystkim jako Halinka Kiepska z popularnego serialu telewizji Polsat, już wkrótce przejdzie bardzo trudne chwile. Operacja, która ją czeka, ma wzbudzać w aktorce ogromny strach.

Znana celebrytka od lat zarzekała się, że nigdy nie zdecyduje się na poprawki swej urody w klinice medycyny estetycznej. Jak się jednak okazuje, Kipiel-Sztuka nieoczekiwanie zmieniła zdanie.

Marzena Kipiel-Sztuka jest pewna - czeka ją operacja

- Szykuję się na operację plastyczną i jestem zdecydowana. Chcę usunąć wory pod oczami, bo czy jestem zmęczona, czy nie, one zawsze są. Takie miała moja mama, takie ma siostra. To jest dziedziczne - ujawniła w rozmowie z mediami gwiazda. ZOBACZ TAKŻE: Beata Tyszkiewicz zszokowana decyzją córki. „Omal nie straciła przytomności” Co ciekawe, mimo że serialowa Halinka jest przekonana co do słuszności swej decyzji, bardzo boi się samego zabiegu oraz jego następstw. Oto co zdradziła fanom na ten temat: - Na szczęście to nie będzie skalpel, tylko laser. Wiem, jak taki zabieg wygląda i jestem trochę przerażona, bo pod dolnymi rzęsami wycina się kawał skóry. Później zostaje blizna. Zanim wszystko się zagoi, przez dwa tygodnie trzeba będzie ją chronić, bo są sińce pod oczami. Niektórzy ukrywają się wtedy za okularami słonecznymi, ja nie wiem, czy tak zrobię - powiedziała Kipiel-Sztuka.

Halinka Kiepska powinna się "odmładzać"?

Fani nie są przekonani, czy operacja na pewno jest potrzebna ich medialnej ulubienicy. Sama aktorka podjęła już jednak wiążącą decyzję. ZOBACZ TAKŻE: Emma Watson ma nowy tatuaż. Z kompromitującym błędem
Następny artykuł