Marzena Kipiel-Sztuka jest w trudnej sytuacji
Screen „Świat według Kiepskich” odc. 343 youtube.com ipla.tv
Monika Majko - 11 Stycznia 2021

Tragiczne chwile Marzeny Kipiel-Sztuki. Z pilną pomocą ruszył Andrzej Grabowski

Marzena Kipiel-Sztuka znalazła się w niezwykle trudnej sytuacji. Gwiazda wyznała w rozmowie z dziennikarzami, że w związku z pandemią koronawirusa znalazła się na skraju bankructwa. Okazuje się, że pomocną rękę wyciągnął do niej kolega z planu „Świata według Kiepskich”.

Okazuje się, że Marzena Kipiel-Sztuka może liczyć na wsparcie Andrzeja Grabowskiego, który w polsatowskim hicie wciela się w rolę jej męża. Gwiazdor „Świata według Kiepskich” nie mógł zostawić koleżanki po fachu bez pomocy. Lata pracy na planie uwielbianego serialu sprawiły, że stali się prawdziwymi przyjaciółmi.

Marzena Kipiel-Sztuka znalazła się w trudnej sytuacji życiowej

Aktorka znana z roli Halinki Kiepskiej w uwielbianym przez Polaków serialu „Świata według Kiepskich” nie ukrywała prawdy o swoich problemach finansowych. Marzena Kipiel-Sztuka znalazła się w trudnej sytuacji w związku z pandemią koronawirusa, która sprawiła, że gwiazda z dnia na dzień została pozbawiona możliwości zarobku.

- Oszczędności się skończyły. Nie mam specjalnie za co żyć - zwierzyła się Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z dziennikarzami „Faktu”.

Okazało się jednak, że w tych trudnych chwilach aktorka mogła liczyć na swojego kolegę z planu, Andrzeja Grabowskiego, który w serialu już od 20 lat wciela się w postać jej męża, Ferdynanda Kiepskiego. Gdy tylko gwiazdor dowiedział się o problemach koleżanki po fachu, natychmiast skontaktował się z nią i zaproponował pomoc.

- Od czego są przyjaciele? Właśnie od tego, że kiedy masz sytuację kryzysową, oni po prostu są - powiedział aktor w rozmowie z magazynem „Rewia”.

Marzena Kipiel-Sztuka i Andrzej Grabowski spotykają się na planie serialu „Świat według Kiepskich” już od 20 lat. Aktorzy zaprzyjaźnili się i utrzymują bliskie relacje. Wspierają się nawzajem i dzielą się ze sobą również troskami dnia codziennego.

- W przerwach między zdjęciami wielokrotnie było tak, że nie mogli się nagadać. Siadali gdzieś z boku i rozmawiali. Znają swoje życiowe sytuacje, problemy i rodziny. Kiedy coś złego działo się w życiu prywatnym u Andrzeja, gdy rozpadało się jego ostatnie małżeństwo, Marzenka zawsze pierwsza była do pomocy - przekazał na swoich łamach magazyn „Rewia”.

Aktor nie chciał zdradzić, jakiej pomocy udzielił Marzenie Kipiel-Sztuce, która jeszcze niedawno wyznała w mediach, że już wkrótce prawdopodobnie będzie miała za co żyć. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia gwiazda ujawniła, że nie ma pieniędzy na świętowanie, bo brakuje jej nawet na podstawowe wydatki. Wtedy z pomocą ruszyła jej starsza kobieta o imieniu Maria, która przygotowała dla aktorki posiłek. Gwiazda  publicznie podziękowała jej za wsparcie. 

- Nie chciałam przyjąć pomocy od niej, bo teraz cały świat klepie biedę, a ja nie jestem nadzwyczajnym wyjątkiem. Ale pani Marysia nie dała się zbić z pantałyku - przyznała Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News