Nie żyje Marysia. Tajemnicze morderstwo na wyspie Uznam

Nie żyje Marysia. Tajemnicze morderstwo na wyspie Uznam Źródło: Archiwum policyjne

Marysia została zamordowana na wyspie Uznam. Jej śmierć dosłownie wstrząsnęła całą Polską. Tajemnicze okoliczności, a także nieznany sprawca budzą skrajnie negatywne emocje. Co naprawdę doprowadziło do jej śmierci?

Marysia została zamordowana przez nieznanych sprawców. Choć przesłuchano wielu świadków nieznane są okoliczności, a także napastnik. Policja zdaje się rozkładać ręce i tkwić w martwym punkcie.

Marysia zamordowana. Kto jest sprawcą?

Jak podaje "Eska info" na wyspie uznam 18 marca w godzinach nocnych lub 19 marca o poranku doszło do morderstwa. Ofiarą nieznanego obecnie sprawcy była nastolatka Marysia K., która przebywała we wspomnianym miejscu.

Funkcjonariusze niemieckiej policji próbowali odnaleźć napastnika, który dokonał zabójstwa. W tym celu na przesłuchanie wezwano dziesiątki osób, które mogły być świadkami wydarzenia. Przesłuchano także bliskich ofiary. Nikt nie potrafił udzielić wskazówek, które mogłyby zakończyć sprawę.

W tym momencie policjanci obawiają się, że morderca może nadal przebywać na wyspie, co w oczywisty sposób zagraża bezpieczeństwu innych ludzi.

Funkcjonariusze potrzebują pomocy internautów. W tym celu umieścili opis ubioru zamordowanej, w którym to mogła być widziana przez świadków 18 lub 19 marca. Dziewczyna miała na sobie ciemny sweter, modną, młodzieżową kurtkę "bomberkę", a także spodnie "w liście". Na wspomnianym swetrze znajdował się także charakterystyczny nadruk.

Jeśli widziałeś Marysię K. i możesz pomóc w znalezieniu sprawcy - zgłoś to policji. Być może uratujesz życie kolejnej ofierze, która może zostać obrana za cel przez mordercę.

Źródło: ESKA Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News