Koszmar Marysi, Natalki i Madzi trwał latami. Oskarżeni matka i dziadek stanęli właśnie przed sądem

Koszmar Marysi, Natalki i Madzi trwał latami. Oskarżeni matka i dziadek stanęli właśnie przed sądem Źródło: .

Marysia wraz ze swoimi siostrami przez 6 lat musiała przeżywać niewyobrażalne piekło. Nie mieści się w głowie to, do czego doprowadzili matka oraz dziadek, którzy mieli dbać o ich bezpieczeństwo.

Marysia ma dziś 8 lat. Gdy w rodzinie zaczęło dochodzić do pierwszych dramatów, miała zaledwie 2 latka. Dziecko wraz z rodzeństwem stało się seksualnym obiektem, które było wykorzystywane przez najbliższych. Teraz ich matka oraz dziadek stanęli przed sądem. 

Marysia przez 6 lat codziennie przeżywała koszmar

Marysia ma dwie siostry: 10-letnią Natalię i 11-letnią Madzię. Trzy dziewczynki z Krapkowic na Opolszczyźnie przeżyły coś, co wręcz trudno sobie wyobrazić. Były brutalnie gwałcone w okresie od 2012 roku, aż do 2018 roku. Przez 6 długich lat musiały znosić bestialskie pomysły swojej 36-letniej matki, Katarzyny K. i jej 47-letniego partnera, Janusza Cz.

Dopiero w marcu tego roku wyszło na jaw, co przeżyły dzieci. Już wcześniej trafiły do rodziny zastępczej i tam wszystko się wydało. O bicie i gwałty oskarżono matkę i jej partnera, a teraz okazuje się, że przed sądem stanie także Artur M., 62-letni dziadek dzieci. We wtorek Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Opolskich skierowała do sądu akt oskarżenia w tej tragicznej sprawie. Na tę chwilę wszyscy zostali aresztowani i za dopuszczanie się do pedofilii oraz pozostałych nadużyć grozi im do 15 lat więzienia.

Opiekunowie dziewczynek regularnie organizowali libacje i gwałcili dziewczynki

Pierwsze niepokojące symptomy zauważyli sąsiedzi. 

-W tej rodzinie, odkąd pamiętam, nie działo się dobrze. Dzieci chodziły głodne, zaniedbane i włóczyły się po ulicach do późnych godzin - wyznała sąsiadka dzieci.

To samo zeznały inne osoby, które znały rodzinę: dzieci były bite, przestraszone, prosiły o jedzenie, wyglądały na mocno zaniedbane i bez opieki snuły się nocami po ulicach Krapkowic. W 2016 roku rodziną zainteresował się przez to krapkowicki Ośrodek Pomocy Społecznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Od początku mi się nie podobał. Chciałem go kilka razy wyrzucić z mieszkania, bo lubił wypić. Ale wtedy córka się na mnie rzucała. Krzyczała, że go kocha! To co miałem zrobić? - mówił o partnerze córki dziadek Artur.

 - Widzieliśmy, że opieka nad dziećmi nie była należycie sprawowana, a matka dodatkowo utrudniała nam działania. Nie wpuszczała do mieszkania pracowników OPS-u oraz asystenta rodziny - zeznała dyrektorka placówki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Gdzie mieszkała Edyta Górniak zanim zdobyła sławę? Bardzo biedne warunki, aż ciężko uwierzyć, że tu dorastała gwiazda
  5. Dominika Gwit wpadła w furię. "Jestem piękną kobietą"; "Mam to w d*pie!"
  6. Media obiegły porażające informacje o zdrowiu aktora "Paździocha z Kiepskich". Te zdjęcia mówią wszystko

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News