Media obiegły smutne wiadomości. Nie żyje uwielbiana aktorka, rozbawiała wszystkich w kultowych już produkcjach

Media obiegły smutne wiadomości. Nie żyje uwielbiana aktorka, rozbawiała wszystkich w kultowych już produkcjach Źródło: pixabay.com xaam-fotografiert

Mary Pat Gleason nie żyje. O śmierci uwielbianej aktorki mówi już cały zagraniczny aktorski światek. Trudno będzie znaleźć do nowych ról kogoś tak uśmiechniętego i z takim talentem do komizmu. Niestety, przegrała walkę z ciężką chorobą.

Mary Pat Gleason jest tłumnie żegnana przez aktorów za pomocą mediów społecznościowych. Uwielbiana aktorka zmarła 2 czerwca, ogromna strata.

Od pewnego czasu walczyła z rakiem

Mary Pat Gleason zmarła kompletnie niespodziewanie, wszyscy jeszcze mieli nadzieję, że uda jej się wyjść na prostą. Aktorka od pewnego czasu zmagała się z nowotworem. Informację o śmierci 70-letniej aktorki oficjalnie przekazał jej menadżer z komentarzem, że "do końca życia była wojowniczką". Mary Pat Gleason zmarła 2 czerwca o 22:30.

- Mary Pat Gleason, jedna z najdroższych i najmilszych osób, jakie kiedykolwiek miałem przyjemność poznać, zmarła zeszłej nocy w wieku 70 lat. Ma 174 udziały w filmach na swojej stronie w IMDB (jest też jeden film, który jeszcze nie został wydany), ale była kimś więcej niż wspaniałą aktorką: była jedyna w swoim rodzaju. Tak opiekuńcza, tak zabawny i tak miła, że trudno mi sobie wyobrazić świat bez jej obecności i uśmiechniętej twarzy - pisał w pożegnalnym poście przyjaciel aktorki, Ron Fassler.

Mary Pat Gleason nie bała się dyskusyjnych tematów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka była aktywna zawodowo do samego końca. Fani seriali na pewno kojarzą ją z komediowej roli w serialu "Przyjaciele", gdzie zagrała pielęgniarkę Sizemore, która miała zająć się Rossem po jego incydencie z krążkiem hokejowym. Mary Pat Gleason zaistniała też z powodu innej roli. W 2006 roku napisała i wyreżyserowała swój monolog, "Shopping traffic", który miał pokazać jej walkę z zaburzeniami afektywnymi dwubiegunowymi poprzez humor.

Dzisiaj grzeje: 1. Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" sięgnął dna. W sieci pojawiło się nieprawdopodobne nagranie, ręce opadają

2. Nie żyje Kuba. Tragiczna wiadomość właśnie obiegła media, miał guza przysadki mózgowej

- Wierzę mocno w to, że teatr leczy. Czasami ludzie na widowni widzą na scenie rzeczy, o których nie są w stanie rozmawiać po tym, czego doświadczyli lub jest to zakazany temat w rodzinie, a takie widowisko otwiera ich na rozmowę - mówiła wtedy aktorka. Mary Pat Gleason zagrała w serialach takich jak "Full House", "Step by Step", "Will & Grace", "Sex and the City"czy też "Grey's Anatomy". Mogliśmy ją też oglądać w pełnometrażowych filmach, np. w "Troop Beverly Hills", "Speechless", "A Cinderella Story", "Because I Said So", "Drillbit Taylor" czy też w "Big Stone Gap".

Fot. twitter.com/Mimi Kennedy/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo Zdrowia ostrzega. Popularne leki masowo znikają z aptek
  2. Robert Lewandowski zdradził sekret żony. Mogła umrzeć w trakcie porodu. Szczere wyznanie łamie serce
  3. Nowe ognisko koronawirusa w fabryce z żywnością. Pilny komunikat sanepidu
  4. Niepokojące doniesienia o "znikających dzieciach". Powód wielu zasmuci
  5. Najnowszy komunikat MZ ws. maseczek. Wiele osób nie wie, narażają się na wysokie mandaty
  6. Afera w mediach po ujawnieniu całej serii niesmacznych i skandalicznych praktyk Biedronki. Wściekli są nie tylko klienci

Źródło: Mirror

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News