Co się dzieje z Martyną Wojciechowską? "Zaprzecza wszystkiemu co robiła całe życie"

Co się dzieje z Martyną Wojciechowską? "Zaprzecza wszystkiemu co robiła całe życie"

Martyna Wojciechowska nie ukrywa związku z Przemkiem Kossakowskim. Wręcz przeciwnie - coraz częściej udziela wywiadów na ten temat, zadebiutowała też z nowym ukochanym na ściance. Dziennikarze zarzucają gwieździe, że to zaprzeczenie wszystkich jej dotychczasowych ideałów. Co zmieniło się w zachowaniu Martyny?

Martyna Wojciechowska jeszcze nigdy nie była tak otwarta i szczęśliwa - tę opinię podzielają wszyscy fani "Kobiety na krańcu świata". Podróżniczka kilka miesięcy temu przyznała się do związku z Przemkiem Kossakowskim. Początkowo starała się kryć z miłosnym wątkiem, teraz jednak, gdy wszystko jest już pewne, zaczęła z dumą prezentować swój nowy związek.

W wywiadach Wojciechowska coraz odważniej wypowiada się o relacjach z Przemkiem. Choć sam mężczyzna wydaje się onieśmielony jej otwartością, ona w zaparte potwierdza kolejne doniesienia mediów. Dziennikarze zaczęli zauważać tą niesamowitą przemianę w podejściu podróżniczki.

Martyna Wojciechowska całkowicie zmieniła swoje podejście. Odrzuciła własne ideały?

- Dla mnie najśmieszniejsze jest to, że każda odpowiedź Martyny na pytanie o związek zaczyna się od "Nie komentuje życia prywatnego, ALE..." i leci dalej, opowiada wszystko (...) Jest cała spowiedź jakby z tej relacji - opowiedziała o swoich spostrzeżeniach na temat Wojciechowskiej dziennikarka Wirtualnej Polski w programie Kliki Pudelka.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Inni dziennikarze potwierdzili, że zachowanie Martyny drastycznie się zmieniło od wejścia w związek. Podobne spostrzeżenia mają internauci. - Hmmm, z tą prywatnością u pani Martyny to chyba rożnie bywało. Z córką w reklamie udział bierze, więc może z facetem też :) Mam na myśli rzekomy nowy program w TVN - napisała jedna z kobiet w komentarzach. - Jaka miłość ludzie?! Promują wspólny program, bo wiedzą, że jako „zakochana” para są warci więcej niż każde z osobna. Martyna ma nosa do marketingu, koleś wygląda na chłopka-roztropka, który posmakował już "szołbizu" i lekkiego miłego życia i chętnie wypromuje się przy „podróżniczce”. A może i nowa kolekcja od Kruka dla par wypuszczona zostanie... - spekuluje kolejny internauta.



Najlepsze newsy dnia:

  1. Kinga Rusin pokazała makabryczne zdjęcie. Prosi o pomoc
  2. Boli od samego patrzenia. Lewandowska znowu oberwała, tak mocno jeszcze nie było
  3. Gortat przerwał milczenie po rozstaniu z Bachledą-Curuś! To musiało boleć
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu