Wbije was w fotele! Wojciechowska zmiażdżyła Wojewódzkiego i Kożuchowską

Wbije was w fotele! Wojciechowska zmiażdżyła Wojewódzkiego i Kożuchowską Źródło: Fot. YouTube / Red Lipstick Monster

Martyna Wojciechowska w wielu kręgach uchodzi za prawdziwy autorytet. Kobieta od zawsze mierzy wysoko, a postawione sobie cele prędzej czy później osiąga. Nic dziwnego, że taka osoba jest pożądana wśród reklamodawców. Okazuje się, że podróżniczka zarabia o wiele więcej, niż jej koledzy po fachu. Będziecie w szoku!

Martyna Wojciechowska jest postacią, która cieszy się ogromnym zaufaniem. Jej pomoc niesiona kobietom na całym świecie sprawiła, że podróżniczka postrzegana jest jako bardzo autentyczna i bezinteresowna. Widzowie ją lubią, a to przekłada się na zarobki. Doceniły to firmy, które zajmują się reklamą - Martyna w tej kwestii nie ma sobie równych.

Martyna Wojciechowska cenniejsza niż Kożuchowska i Socha razem wzięte

Jak podaje portal nczas.com, autorka programu "Kobieta na krańcu świata" zarabia na reklamie... 2 miliony rocznie! Miesięcznie daje to około 166 tysięcy, czyli kwotę, która dla wielu osób jest niemal niewyobrażalna. Podróżniczka ceniona jest wyżej niż Kuba Wojewódzki, który zarabia jedynie połowę tego, co Martyna, a także Małgorzata Kożuchowska, jurorka "Mam Talent".

Martyna Wojciechowska zapraszana jest do wielu kampanii, ale pozycja którą osiągnęła pozwala jej na przebieranie w kontraktach jak w ulęgałkach. Kobieta związana jest z reklamą biżuterii, sieci komórkowej, szamponu, a nawet wody. Na podium załapała się również Małgorzata Kożuchowska. Kobieta od momentu odejścia z serialu "M jak Miłość" dostała mnóstwo nowych propozycji serialowych, jak i reklamowych. W tej chwili aktorka reklamuje centrum handlowe, kosmetyki oraz biżuterię. Za podpisywanie się własnym nazwiskiem pod promowanymi produktami otrzymuje 750 tysięcy rocznie. W dalszym ciągu jest to kwota, o której niektóre gwiazdy mogą jedynie pomarzyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVN gwarancją pieniędzy. Jego gwiazdy deklasują konkurencyjne stacje

Jak się okazuje, na reklamach najwięcej zarabiają gwiazdy związane z TVN. Cała trójka osób stojących na podium ma w tej stacji własny program, albo współpracuje z nim na zasadzie grania w ich serialach. Na reklamach bogaci się również Małgorzata Socha, która w TVN-ie wcielała się w rolę Violetty w "Brzyduli". Teraz aktorka zgarnia 700 tysięcy za promowanie mebli oraz biżuterii. Co szokujące, na liście najlepiej zarabiających nazwisk pojawiły się gwiazdy, które na codzień nie brylują na salonach. Zaskakująco dużo zarabia między innymi Urszula Dudziak, która od dawna nie należy już do czołówki polskiego show biznesu. Piosenkarka zarabia na reklamach około 300 tysięcy złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatyczna ŚMIERĆ partnera Martyny Wojciechowskiej. Na co zmarł? 
  2. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani OSŁUPIELI widząc kim on jest
  3. Krzysztof Jackowski: Co przewidział słynny jasnowidz? Sprawdzone przepowiednie
  4. Widzów DDTVN wmurowało! Gwiazdy ujawniły swój związek, nikt tego nie wiedział
  5. Ma 80 lat. Mieszkała w starym zniszczonym szałasie. W ciągu 6 dni odmienili jej życie

Następny artykuł