Martyna Wojciechowska ZMIAŻDŻONA przez Miecugowa! "Powinny być pewne granice"

Martyna Wojciechowska ZMIAŻDŻONA przez Miecugowa! "Powinny być pewne granice" Źródło: Fot. YouTube/Kultowe Rozmowy

Martyna Wojciechowska w zaskakujący sposób naraziła się tysiącom fanów. Podróżniczka opublikowała na Facebooku post, który zbulwersował wielu internautów. Wśród nich znalazł się także Krzysztof Miecugow, syn znanego dziennikarza.

Wojciechowska od jakiegoś czasu reklamuje wodę marki Żywiec Zdrój. W porozumieniu z marką napisała na jednym z portali społecznościowych słowa, w których starała się udowodnić, że plastik jest mniej szkodliwy dla środowiska niż szkło.

Martyna Wojciechowska w ogniu krytyki

- Często w rozmowach o ochronie środowiska pojawia się temat plastikowych butelek na wodę. MIT: szkło jest lepsze od plastiku. PRAWDA: oba surowce mogą zostać poddane recyklingowi. Jeśli jednak tam nie trafią to plastik rozkłada się 400-1000 lat, szkło - nigdy. Problemem nie jest rodzaj użytego materiału, ale nasze postępowanie z nim. Dlatego tak ważna jest systematyczna segregacja śmieci butelki plastikowe sprawdzają się lepiej niż szkło. Transport butelek plastikowych generuje mniejszą ilość CO2. Jedna plastikowa butelka, o wadze 28 gramów może pomieścić w sobie aż 1,5 litra napoju. Zapakowanie takiej samej pojemności w szkło to wielokrotnie więcej gramów tego surowca - przekonywała celebrytka. Z jej opinią nie zgodziły się jednak tysiące internautów, którzy krytykowali ją nawet bezpośrednio pod postem. Dołączył do nich także wyraźnie poirytowany kontrowersyjną sytuacją Krzysztof Miecugow.

Ostre słowa Miecugowa

- Czekam na posta z argumentami, dlaczego spalanie śmieci na dzikich wysypiskach jest ekologiczne. A tak poważnie powinny być pewne granice... hm... robienia różnych rzeczy za pieniądze - napisał syn Grzegorza Miecugowa na swoim profilu. Czy uważasz, że krytyka Krzysztofa Miecugowa była uzasadniona? A może to Martyna Wojciechowska ma rację? Podziel się z nami swoją opinią w komentarzu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Krzysztof Cugowski nie będzie miał za co żyć?! Dramat artysty
  2. Partner Przybylskiej nie ma szczęścia. Była dziewczyna ZMIAŻDŻYŁA go publicznie
  3. To nie jest żart! Najpopularniejsza celebrytka TVN będzie komentatorką mundialu
  4. Doda przeżyła koszmar na wczasach. Musiała szybko wrócić do domu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News