O co chodzi? Rozanielona Wojciechowska w towarzystwie tajemniczego mężczyzny

O co chodzi? Rozanielona Wojciechowska w towarzystwie tajemniczego mężczyzny

Martyna Wojciechowska w ostatnim czasie znów znalazła się na językach całego kraju. Wszystko to przez doniesienia na temat nowego związku podróżniczki oraz pierwszych zdjęć z partnerem, które trafiły do sieci. Kiedy więc celebrytka nagle udostępniła fotografie z innym mężczyzną, w internecie zawrzało. O co chodzi?

Wojciechowska w ostatnim czasie związała się z Przemysławem Kossakowskim. Pierwsze wspólne zdjęcia pary z jednego z eventów wywołały więc wśród fanów podróżniczki ogromne emocje oraz sprowokowały serię pozytywnych życzeń pod adresem zakochanych.

Martyna Wojciechowska zaskoczyła internautów

Co ciekawe, Wojciechowska udostępniła właśnie w mediach społecznościowych zdjęcia z innym mężczyzną. Wielu internautów bardzo szybko zaczęło więc podejrzewać, że gwiazda najpewniej rozstała się już z Kossakowskim. Nic jednak bardziej mylnego! Jak się bowiem okazało, mężczyzna z fotografii... znalazł zgubiony portfel Wojciechowskiej. Podróżniczka udostępniła więc zdjęcia, aby pokazać, że stresująca dla niej historia znalazła szczęśliwy finał.

Zadowolona Wojciechowska pozuje z fanem

- ODZYSKAŁAM MÓJ PORTFEL, Z CAŁĄ CENNĄ ZAWARTOŚCIĄ! NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE! Radość ekstremalna!!! Poznajcie mojego Bohatera. Amin pochodzi z Iranu, od 7 lat mieszka w Polsce. Nie tylko dobre serce, ale i szalenie ciekawy człowiek! Podróżnik, masażysta i barber, który chce zostać… strażakiem! Zawsze powtarzam, że jeśli wierzysz w dobro, to ono zawsze do ciebie wraca. Dobrego dnia wszystkim, a Aminowi podwójnie! - napisała zachwycona celebrytka. Martyna Wojciechowska Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News