Martyna Wojciechowska zdecydowała się na ten krok pierwszy raz! Jesteśmy zdumieni
Marcin Owczarek - 30 Listopada 2018

Martyna Wojciechowska zdecydowała się na ten krok pierwszy raz! Jesteśmy zdumieni

Martyna Wojciechowska rzadko chwali się niektórymi rzeczami, ale teraz zdecydowała się zrobić ten pierwszy krok. Jesteśmy zdumieni, że odważyła się pokazać w takiej odsłonie. Mało kto wie, że gwiazda tak bardzo ceni sobie ten czas.

Martyna Wojciechowska kojarzy nam się z osobą twardą i nie do zdarcia. Jej podróże oraz przygody, jakie przeżyła, tylko utrwalają taki obraz podróżniczki, a jej charakter jest silny, jak mało kogo. Nie zawsze możemy ją zobaczyć w zupełnie innej odsłonie, ale gwiazda w końcu odważyła się i zrobiła ten pierwszy krok. Jesteśmy zdumieni tym widokiem. Wojciechowska to chyba jedna z najbardziej znanych Polek nie tylko u nas w kraju, ale również za granicą. Od wielu lat gości na ekranach telewizji, a w stacji TVN możemy ją oglądać między innymi w jej programie pt. "Kobieta na krańcu świata". Pokazuje tam problemy, które dotykają kobiet na całym świecie, historie są przejmujące i rozczulające zarazem. Gwiazda nie tylko prowadzi programy podróżnicze, ale jest również aktywna w różnych dziedzinach. To jedna z tych osób, która weszła na Mount Everest i Mount Blanc. Jej ogromną pasją są samochody. Swego czasu pracowała w TVN Turbo. To jednak nie jest jej ostatnie słowo. Teraz pokazała się w zupełnie innej odsłonie.

Martyna Wojciechowska w innym wydaniu

Pierwszy raz widzimy Martynę Wojciechowską w takiej odsłonie. Wszyscy są zdumieni oraz rozczuleni tym widokiem. Na Instagramie pochwaliła się całą serią zdjęć ze swojego domu. Gwiazda TVN bardzo rzadko to robi i chociaż czasami pokazuje swoją rodzinę, to robi to bardzo rozważnie, aby nikt zbytnio nie wchodził w jej życie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄNa jej koncie możemy zobaczyć, jak Martyna Wojciechowska wraz ze swoją ukochaną córką robi babeczki w swojej kuchni. Marysia jest bardzo ucieszona tym faktem i na pewno razem się świetnie bawiły. Gwiazda rzadko kiedy pozwala na pokazywanie swojego domu i rodziny właśnie w takich sytuacjach, ale tym razem postanowiła zrobić ten odważny krok. Fani są wręcz zachwyceni, bardzo ich ucieszył widok matki z córką w takim wydaniu. Wszyscy zachwycali się również ich lodówką, która jest cała zakryta magnesami. Niektórzy nawet zazdroszczą, że nie mają takiej kolekcji w swoich kuchniach. Znajdują się na niej także zdjęcia rodzinne i inne ważne rzeczy, jak choćby notatki. Wiele osób twierdzi, że kuchnia jest urządzona w bardzo dobrym guście. Ciekawe, czy sama Martyną ją urządzała.Martyna Wojciechowska Fot. Instagrammartyna wojciechowska Fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. TVP właśnie upokorzyło Wojciecha Cejrowskiego! Szokująca decyzja ws. słynnego podróżnika
  2. Przykre. Edyta Górniak miała dostać ultimatum od chłopaka
  3. Doda uratowała im życie! Media milczą
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News