Wojciechowska powitała na świecie nowego członka rodziny! Sypią się gratulacje

Wojciechowska powitała na świecie nowego członka rodziny! Sypią się gratulacje

Martyna Wojciechowska powitała nowego członka rodziny.  Piękna podróżniczka właśnie udostępniła zdjęcie w mediach społecznościowych, na którym pokazała się z niemowlakiem. Fani pytają, czy w ten sposób chciała pokazać, że sama myśli o kolejnym dziecku.

Martyna Wojciechowska postanowiła się pochwalić, że została ciocią. Na swoim koncie instagramowym udostępniła zdjęcie z niemowlakiem na rękach. Fani zaczęli udostępniać gratulacje, a wzruszający wpis dziennikarki TVN wielu skłonił do refleksji.

Co Martyna Wojciechowska napisała na Instagramie? Wzruszające zdjęcie z dzieckiem na rękach

Dziennikarka TVN, zdjęcie z niemowlakiem opatrzyła wzruszającym komentarzem. - Ciocia Martyna wita na świecie. To nieprawdopodobne, że teraz tak mała i drobna istotka kiedyś będzie „podbijała świat”! Zostanie lekarzem, ratującym ludzkie życia? Artystą, upiększającym świat? Cokolwiek wybierze, to w naszych rękach wciąż leży najważniejsze zadanie: przyszłość w jakiej przyjdzie mu żyć. To my ją kształtujemy i od nas zależy, czy będzie to przestrzeń wypełniona agresją i podziałami czy tolerancją, uśmiechem i wzajemną życzliwością. Chcę świata dla naszych Dzieci, w którym DOBRO nie będzie fantazją a codziennością. Nasze najmniejsze wybory o tym decydują... Maluszku, masz wspaniałych rodziców. Wyrośniesz na odważnego i wolnego Człowieka - napisała Martyna, wzruszająco celebrując przyjście na świat nowego członka rodziny. Reakcja internautów natychmiast zwróciła uwagę na fakt, że Martyna sama powinna pomyśleć o kolejnym dziecku. O jej związku z Kossakowskim mówi się dużo i zdaje się, że niedługo staną razem na ślubnym kobiercu. Marysia byłaby szczęśliwa witając rodzeństwo. - Wyglądasz jak jego mamusia. Pasuje Tobie maleństwo - pojawia się pod zdjęciem Martyny. - A gdyby tak...? Najlepszego Martyno jesteś najlepsza! - pojawia się dalej. - Bardzo pasuje, piękny widok- czytamy dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Nie no Martynka, teraz to przesadziłaś. Przelać swoja dusze na „kartkę papieru” to nie lada sztuka, która niestety wśród ówczesnych chlebożerców powoli zanika. A tym wpisem dotknęłaś najczulszej części mojej. Wesołych Martynko - skomplementowała fanka dziennikarki. - Mieć taką ciocię to skarb. Pilnuj, wspieraj i motywuje do działania oby wyrosła na tak cudowna kobietę jaką jesteś ty Martyno - czytamy w jednym z komentarzy. Świąteczne życzenia od fanów z pewnością dotarły do Martyny, która w swoim życiu przeżywa obecnie rewolucję. Ciekawe, czy sama panuje kolejną ciążę. Martyna Wojciechowska Instagram/Martyna WojciechowskaNajlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda TVN będzie wściekła! Jej były mąż publicznie opowiada o jej WAGINIE
  2. Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Nie żyje jej oprawca
  3. Lepiej nie oglądajcie tego odcinka DDTVN przy dzieciach. Będą zdruzgotane
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
  Następny artykuł