Wojciechowska powitała na świecie nowego członka rodziny! Sypią się gratulacje
Anna Maria Guziewska - 26 Grudnia 2018

Wojciechowska powitała na świecie nowego członka rodziny! Sypią się gratulacje

Martyna Wojciechowska powitała nowego członka rodziny.  Piękna podróżniczka właśnie udostępniła zdjęcie w mediach społecznościowych, na którym pokazała się z niemowlakiem. Fani pytają, czy w ten sposób chciała pokazać, że sama myśli o kolejnym dziecku.

Martyna Wojciechowska postanowiła się pochwalić, że została ciocią. Na swoim koncie instagramowym udostępniła zdjęcie z niemowlakiem na rękach. Fani zaczęli udostępniać gratulacje, a wzruszający wpis dziennikarki TVN wielu skłonił do refleksji.

Co Martyna Wojciechowska napisała na Instagramie? Wzruszające zdjęcie z dzieckiem na rękach

Dziennikarka TVN, zdjęcie z niemowlakiem opatrzyła wzruszającym komentarzem. - Ciocia Martyna wita na świecie. To nieprawdopodobne, że teraz tak mała i drobna istotka kiedyś będzie „podbijała świat”! Zostanie lekarzem, ratującym ludzkie życia? Artystą, upiększającym świat? Cokolwiek wybierze, to w naszych rękach wciąż leży najważniejsze zadanie: przyszłość w jakiej przyjdzie mu żyć. To my ją kształtujemy i od nas zależy, czy będzie to przestrzeń wypełniona agresją i podziałami czy tolerancją, uśmiechem i wzajemną życzliwością. Chcę świata dla naszych Dzieci, w którym DOBRO nie będzie fantazją a codziennością. Nasze najmniejsze wybory o tym decydują... Maluszku, masz wspaniałych rodziców. Wyrośniesz na odważnego i wolnego Człowieka - napisała Martyna, wzruszająco celebrując przyjście na świat nowego członka rodziny. Reakcja internautów natychmiast zwróciła uwagę na fakt, że Martyna sama powinna pomyśleć o kolejnym dziecku. O jej związku z Kossakowskim mówi się dużo i zdaje się, że niedługo staną razem na ślubnym kobiercu. Marysia byłaby szczęśliwa witając rodzeństwo. - Wyglądasz jak jego mamusia. Pasuje Tobie maleństwo - pojawia się pod zdjęciem Martyny. - A gdyby tak...? Najlepszego Martyno jesteś najlepsza! - pojawia się dalej. - Bardzo pasuje, piękny widok- czytamy dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
KoraKora i jej prywatne koszmary. Wstrząsające fakty z jej życia ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
- Nie no Martynka, teraz to przesadziłaś. Przelać swoja dusze na „kartkę papieru” to nie lada sztuka, która niestety wśród ówczesnych chlebożerców powoli zanika. A tym wpisem dotknęłaś najczulszej części mojej. Wesołych Martynko - skomplementowała fanka dziennikarki. - Mieć taką ciocię to skarb. Pilnuj, wspieraj i motywuje do działania oby wyrosła na tak cudowna kobietę jaką jesteś ty Martyno - czytamy w jednym z komentarzy. Świąteczne życzenia od fanów z pewnością dotarły do Martyny, która w swoim życiu przeżywa obecnie rewolucję. Ciekawe, czy sama panuje kolejną ciążę.Martyna Wojciechowska Instagram/Martyna WojciechowskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN będzie wściekła! Jej były mąż publicznie opowiada o jej WAGINIE
  2. Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Nie żyje jej oprawca
  3. Lepiej nie oglądajcie tego odcinka DDTVN przy dzieciach. Będą zdruzgotane
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News