Co się dzieje z Martyną Wojciechowską? Minął już niemal miesiąc od jej przykrego wypadku

Co się dzieje z Martyną Wojciechowską? Minął już niemal miesiąc od jej przykrego wypadku Źródło: Instagram - Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska od wielu lat prowadzi program "Kobieta na krańcu świata", w którym pokazuje widzom warunki życia w najbardziej odległych krajach na świecie. W ostatnim czasie przydarzył jej się przykry wypadek, dlatego wiele osób martwiło się o stan zdrowia podróżniczki. Od wydarzenia minął miesiąc.

Martyna Wojciechowska cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Kobieta od wielu lat prowadzi program "Kobieta na krańcu świata", w którym opowiada Polakom o wydarzeniach, mających miejsce tysiące kilometrów od naszego kraju. Często sama narażona jest w tym czasie na trudne warunki, czasami również takie, które mogą zagrażać jej zdrowiu.

Podróżniczka w ostatnim czasie miała wypadek podczas nagrywania jednego z kolejnych odcinków jej znanego programu podróżniczego. Z początku wydawało się, że skończy się jedynie na strachu, jednak fani zauważyli, że sytuacja może znacząco wpłynąć na życie gwiazdy telewizji w kolejnych miesiącach. Pojawiło się mnóstwo głosów wsparcia dla kobiety, która w najbliższym czasie odczuwać będzie skutki zdarzenia z planu "Kobiety na krańcu świata".

Martyna Wojciechowska miała wypadek

Miesiąc temu Martyna Wojciechowska postanowiła zaprezentować widzom moment grozy, jaki przeżyła podczas pracy przy produkcji kolejnego odcinka swojego programu. Kobieta przebywała na jednym z drewnianych pomostów i opowiadała o kolejnych szczegółach życia na odległych od Polski terenach, gdy nagle doszło do niespodziewanego zdarzenia.

Kolejny krok na drewnianym elemencie pomostu zakończył się nieoczekiwanym zniszczeniem konstrukcji, a noga Wojciechowskiej zapadła się w wodzie. Na pierwszy rzut oka sytuacja nie wyglądała poważnie. Podróżniczka skwitowała całe wydarzenie głośnym śmiechem i wydawało się, że po sytuacji zostanie jej tylko zabawne wspomnienie. Najnowsze zdjęcia pokazują jednak, że tak się nie stało.

Niedawno gwiazda telewizji opublikowała kolejne zdjęcie na swoim Instagramie, na którym zobaczyć mogliśmy siniaki powstałe w wyniku wypadku. Wyglądały one przerażająco, lecz nie to zwróciło uwagę fanów. Zainteresowali się oni komentarzem, jaki zamieściła reporterka na swoim profilu.

Martyna Wojciechowska o swoich siniakach

- Myślicie, że do wesela się zagoi? - napisała dziennikarka do swoich fanów, co momentalnie stworzyło ogromną liczbę plotek na temat życia prywatnego kobiety. Od dłuższego czasu mówi się przecież o jej związku z Przemysławem Kossakowskim, innym znanym reporterem pokazującym nietypowe problemy życia codziennego w Polsce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para dobrze chroni swoją prywatność i w mediach nie ukazują się praktycznie żadne informacje na temat ich życia prywatnego, lecz fani odebrali słowa reporterki jako zapowiedź rychłego ślubu. Nie odniosła się ona do tych komentarzy. Póki co możemy być jedynie pewni, że obserwujący docenili wytrwałość dziennikarki. Wiele osób odczuwałoby trudy wypadku na pomoście, tymczasem postać związana od lat ze stacją TVN nie poddaje się i dalej tworzy materiały z obcych krajów.

(fot. Instagram)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Beata Pawlikowska została ZGWAŁCONA w Londynie! "Dał mi narkotyki i zgwałcił"
  2. Hanna Lis chciała za wszelką cenę to ukryć. Teraz wszyscy się dowiedzą
  3. Lidl apeluje o zwrot popularnego produktu. Zawiera niebezpieczny dla zdrowia związek
  4. Gigantyczny skandal w najgłośniejszym programie TVN! Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
  5. Pola Raksa ma prawie 80 lat. Kiedy zobaczycie jak wygląda, oniemiejecie

źródło: Party

Następny artykuł