Kim z wykształcenia jest Martyna Wojciechowska? Ogromne zaskoczenie, tego nie spodziewał się nikt

Kim z wykształcenia jest Martyna Wojciechowska? Ogromne zaskoczenie, tego nie spodziewał się nikt Źródło: Instagram - Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska to niewątpliwie najpopularniejsza podróżniczka w Polsce. Jej programy telewizyjne wciąż cieszą się entuzjazmem fanów, a widzowie nadal uwielbiają oglądać jej podejście do odkrywania nowych krajów i poznawania nowych ludzi. Mało kto zna wykształcenie znanej dziennikarki.

Martyna Wojciechowska należy do najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy od dekad. Jej programy znają niemal wszyscy. "Kobieta na krańcu świata" miała swoją premierę już kilka lat temu, lecz nowe odcinki ukazują się do dzisiaj i wiele wskazuje na to, że czeka nas jeszcze wiele kolejnych nagrań z podróży znanej Polki. Wszystko przez popularność, którą wciąż się cieszą. Co wiemy o życiu prywatnym gwiazdy?

Wiele lat temu Martyna Wojciechowska zajmowała się również inną tematyką programów, o czym nie każdy pamięta. Była prezenterką motoryzacyjną, zdarzało jej się również zajmować wspinaczką. Niektórzy dziwili się, że gwiazda telewizji podejmowała w swoich publikacjach głównie tematy kojarzone z zainteresowaniami mężczyzn, jednak mimo to, stała się rozpoznawalna. Nie każdy wie jednak o tym, kim Wojciechowska jest z wykształcenia.

Martyna Wojciechowska ma bogate wykształcenie

Karierę w telewizji Wojciechowska rozpoczynała jeszcze w latach 90., gdy zgłosiła się do łódzkiej telewizji lokalnej. Dopiero po pewnym czasie zainteresował się nią TVN. Podróżniczka była jedną z osób, które pracowały przy tworzeniu pierwszego w Polsce kanału poświęconego wyłącznie motoryzacji, czyli TVN Turbo. Po pewnym czasie rozpoczęła rozwijać swoje zainteresowania związane z podróżami.

Jej program "Kobieta na krańcu świata" zyskał ogromną popularność, oglądają go miliony Polaków. Nowe odcinki produkcji powstają do dziś, w związku z czym możemy stwierdzić, że celebrytka na pewno nie zniknie z telewizji przez najbliższe kilka lat. 

Martyna Wojciechowska nie chwali się życiem prywatnym

Mimo że niewątpliwie należy ją uznać za jedną z topowych gwiazd, to o jej życiu prywatnym nie wiemy aż tak dużo. Podróżniczka stroni od czerwonych dywanów, stara się unikać imprez dla ludzi z branży, dbając przede wszystkim o ciszę i spokój. Być może to właśnie dlatego jej działalność cieszy się ogromną liczbą sympatyków. Nie kryją oni, że podoba im się sposób, w jaki Martyna Wojciechowska stara się unikać rozgłosu za wszelką cenę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mało kto wie, że w młodych latach podróżniczka zadbała o swoje wykształcenie. Skończyła szkołę średnią, którą było LO im. Jose Marti w Warszawie, a następnie wybrała studia z ekonomii. Udało jej się zdobyć dyplom i wykształcenie wyższe, jednak nie zaspokoiło to jej ambicji. Udało jej się również skończyć studia z zarządzania i marketingu. Jej kolejnym, z pewnością sporym osiągnięciem jest zaliczenie studiów podyplomowych w Polish Open University.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Maryla Rodowicz miała operację plastyczną?! Znajomy gwiazdy potwierdza doniesienia! Jak teraz wygląda? Fani są w SZOKU
  2. Dramat Michała Szpaka! Wokalista otarł się o śmierć! "Nie wiedziałem, czy zginę dzisiaj, czy jednak nie"
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk

źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News