"Wspólne dziecko" Martyny Wojciechowskiej i Kossakowskiego? Fani gratulują

"Wspólne dziecko" Martyny Wojciechowskiej i Kossakowskiego? Fani gratulują

Martyna Wojciechowska od wielu lat budzi ogromne zainteresowanie wśród polskich widzów. Niedawno pojawiła się informacja, że już wkrótce pojawi się "wspólne dziecko" jej oraz jej partnera. Fani są w szoku.

Martyna Wojciechowska jest od dawna znana i lubiana, głównie za sprawą prowadzonych przez siebie programów, a także charakterystycznej dla niej determinacji i skłonności do podejmowania ryzyka. Od dłuższego czasu media bardzo głośno komentują jej związek z Przemysławem Kossakowskim. Teraz wiadomo, że para już wkrótce doczeka się "wspólnego dziecka".

Para indywidualistów, z których każde ma swój charakterystyczny program podróżniczy, już wkrótce doczeka się czegoś, na co wielu fanów czekało od dawna. Po tygodniach dyskusji i wstępnych przygotowań poinformowano, że para będzie mogła zrealizować wspólny program telewizyjny, w którym razem przedstawiać będą zwyczaje innych kultur. Ta informacja wywołała dużo poruszenie w mediach społecznościowych, a ich fani nie mogą się doczekać by zobaczyć, jak taki program mógłby wyglądać.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski będą mieli wspólne "dziecko"

Jak się okazuje program, prowadzony przez parę celebrytów najprawdopodobniej będzie nosił nazwę "Śluby świata". Jego treścią będzie przedstawianie polskiemu widzowi obyczajów, ceremonii i wszelkich rytuałów, jakie odbywają się w związku z zawieraniem związku małżeńskiego w innych kulturach. Nie zabraknie także różnic w wyprawianiu przyjęcia weselnego, a tym zwyczajów i potraw.

Na ten projekt wiele osób czekało z niecierpliwością. Połączenie tej dwójki charyzmatycznych prowadzących może dać naprawdę zaskakujący efekt, który być może przyciągnie przed ekrany tysiące widzów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie koniec nowości w życiu pary?

Wygląda na to, że to nie jedyne dziecko, którego w najbliższym czasie może doczekać się para. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są ze sobą od 2018 roku i wszystko wskazuje, ze dobrze im jest ze sobą. W jednym z wywiadów, przeprowadzonych przez "Na Żywo" przyjaciółka pary wyjawia, że oboje chcieliby mieć wspólne dziecko i niewykluczone, że już wkrótce przystąpią do realizacji tego planu.

Martyna Wojciechowska ma już jedną córkę biologiczną 11-letnią Marię oraz dwie adoptowane, którymi się zajmuje na odległość. Z kolei jej obecny partner nie ma dzieci. W takim wypadu niewykluczone, że już wkrótce media usłyszą o kolejnym, tym razem znacznie bardziej dosłownym "wspólnym dziecku" pary celebrytów.

ZOBACZ TAKŻE

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  3. Co się wydarzyło 3 maja? Świętujemy to do dziś
  4. W Turcji zamontowali automat oferujący karmę dla psów w zamian za plastikowe butelki
  5. 100 milionów ludzi zagrożonych cyklonem. Katastrofa zbliża się do wybrzeży, trwa ewakuacja
  6. Nie żyje czołowy aktor "Gwiezdnych wojen". Jego rolę kochaliśmy wszyscy

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News