Wojciechowska, Lewandowska, Woźniak-Starak. Jak gwiazdy spędzają walentynki?

Wojciechowska, Lewandowska, Woźniak-Starak. Jak gwiazdy spędzają walentynki? Źródło: screenshot/TVN Style

Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska i Agnieszka Woźniak-Starak zdradzają, jak spędzą Walentynki. Czym ukochani zaskoczą najpopularniejsze gwiazdy telewizji? Będzie bardzo romantycznie!

Martyna Wojciechowska uległa i opowiedziała, co zamierza w święto zakochanych. Nic dziwnego. Gwiazdy lubią chwalić się swoimi walentynkowymi stylizacjami, prezentami i planami. Nic dziwnego, to bardzo szczególny dzień także dla znanych i lubianych gwiazd.

Ania Lewandowska stawia na siłę miłości

Z okazji 14 lutego Ania i Robert Lewandowscy postanowili zrobić sobie bardzo romantyczna sesję zdjęciową. Para rzadko dzieli się prywatnymi informacjami w mediach społecznościowych. Tym razem zdecydowali się umieścić wspólne zdjęcia na Instagramie. Fani są oczarowani. Zdjęcia są czarno-białe. Para wystąpiła w prostych, ciepłych swetrach. Małżonkowie delikatnie się przytulają, a na jednym Robert dostaje czułego całusa od Ani. Prostota i elegancja to najmocniejsze cechy tej sesji. Nic dziwnego, że skradła serca fanów Lewandowskich. Do zdjęć Ania dorzuciła obszerny wpis, w którym opowiada o miłości. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Miłość – mówmy o niej❤ Miłość do partnera emanuje podziwem i dumą, bezpieczeństwem i zaufaniem, szacunkiem i  życzliwością chcącą wspierać jego działania. Miłość do rodzica opiera się na szacunku, wdzięczności i wspomnieniach. Miłość do dziecka jest niewyobrażalna, najsilniejsza ze wszystkich miłości, najpiękniejsza, bezgraniczna, bezwarunkowa, na zawsze… Móc ofiarować miłość i otrzymywać miłość – tego życzę każdemu… i nie tylko w dniu Zakochanych, ale 365 dni w roku - szczerze napisała Lewandowska.

Martyna Wojciechowska nie słodzi

Jak można się było spodziewać po niestrudzonej podróżniczce, nie spędzi ona Walentynek na romantycznej kolacji ze świecami. W wywiadzie udzielonym portalowi Jastrząb Post Martyna Wojciechowska przyznała, że 14 lutego będzie... w pracy. Akurat w tym czasie dziennikarka będzie przebywać na krańcu świata. Jej nowy partner, Przemek Kossakowski, raczej nie jest zachwycony tym rozwiązaniem. Zapewne chciał jakość uczcić święto zakochanych ze swoją dziewczyną. Być może szykuje romantyczną niespodziankę na powrót podróżniczki? Niestety, dziennikarz będzie musiał się pogodzić, że Martyna Wojciechowska stawia pracę na pierwszym miejscu.

Tajemnicza Agnieszka Woźniak-Starak

Prowadząca "Azja Express" chciała, aby jej plany pozostały sekretem. Podczas wywiadu dla Jastrząb post ujawniła tylko, że spędzi ten dzień z ukochanym i ma już kupiony prezent dla swojego męża. Podarunek ma pozostać niespodzianką aż do momentu wręczenia. Ciekawe, czy później Woźniak-Starak podzieli się informacją o podarunku na Instagramie? ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. SZOKUJĄCY sekret Huberta Urbańskiego! Chodzi o jego rodzinę, Polacy będą W SZOKU!
  2. SZOKUJĄCY sekret Huberta Urbańskiego! Chodzi o jego rodzinę, Polacy będą W SZOKU!
  3. Zenek Martyniuk okłamał żonę. „Problemy trzeba rozwiązywać we dwoje”
  4. Donald Tusk postąpił jak Jan Paweł II. Przyjaciółka Kaczyńskiego w potrzasku
  5. Widzowie Familiady przerażeni. Janowski, Orłoś, teraz Strasburger?
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych 
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News