Martyna Wojciechowska chce zająć się polityką? Zagadkowa wypowiedź gwiazdy

Martyna Wojciechowska chce zająć się polityką? Zagadkowa wypowiedź gwiazdy Źródło: fot.youtube.com/tvn

Martyna Wojciechowska zagości w krajowej polityce? Wiele wskazuje na to, że jedna z popularniejszych podróżniczek stacji TVN może niebawem zmienić swoją profesję.

Martyna Wojciechowska gwiazdą polityki? Jeden z wygranych tegorocznych wyborów samorządowych zdawał się zainspirować kobietę do startu w wyborach samorządowych. Czy zdecyduje się na tak poważny krok?

Martyna Wojciechowska odejdzie z telewizji?

Gwiazda telewizji TVN w tym roku zaangażowana była w kampanię wyborczą jednego ze swoich przyjaciół - Aleksandra Doby. Mężczyzna, który na emeryturze trzykrotnie przepłynął Atlantyk w wieku 72 lat, został wybrany z list bezpartyjnych w okręgu szczecińskim. Jak sama kobieta powiedziała, jest pod wielkim wrażeniem „kolegi po fachu”. - Podziwiam tych, którzy mają tyle siły i determinacji, aby iść w politykę. Akurat Aleksander Doba jest niezwykle zdeterminowanym człowiekiem, który zawsze świeci przykładem(...)To cudowny człowiek nie do zatrzymania. Aż strach pomyśleć, co on jeszcze wymyśli w swoim życiu - powiedziała Wojciechowska w wywiadzie z TeleMagazynem. Podróżniczka zabrała także stanowisko w sprawie, czy sama także chętnie znalazłaby się w polityce. Wypowiedź dziennikarki może zastanawiać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wojciechowska zastanawia się nad polityką?

Jak sama gwiazda zaznacza, na razie nie zamierza rezygnować ze swoich podróżniczych pasji. Sama promuje teraz dziesiątą, jubileuszową edycję programu Kobieta na Krańcu Świata oraz nadal udziela się jako redaktor naczelna dwujęzycznego pisma dla podróżujących Kaleidoscope. Jak jednak wiadomo, w programach podróżniczki nie brakuje wątków politycznych. Sama gwiazda wielokrotnie prezentowała swoje własne przekonania na ekranie TVN oraz poruszała kwestie geopolityczne. Bieda, walka o ważne, humanitarne wartości, a także zrozumienie względem ludzkich problemów i tragedii - to wszystko charakteryzuje Wojciechowską, która od wielu lat zajmuje się także działalnością charytatywną. Gwiazda udziela się w takich organizacjach jak WWF Polska, Polska Akcja Humanitarna, Przylądek Nadziei. W 2017 roku wspierała Czarny Protest, zaznaczając, że jej poglądy są feministyczne. Dodatkowo zaangażowana jest także w adopcję dzieci z ubogich krajów. Jedną z nich to Kabula Nkalango Mensaje. Dziewczynka przedstawiona była w jednym z odcinków „Kobiety na Krańcu Świata” i w 2017 roku przed sądem przyznała, że od tego czasu znajduje się pod opieką podróżniczki. Czy wrodzona wrażliwość, brak obojętności na ludzką krzywdę, empatia i przykład starszego kolegi sprawią, że kobieta całkowicie zmieni swoją branżę? Czas pokaże.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda hitu Polsatu o kryzysie w swoim związku. Fani nie mają wątpliwości
  2. Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną do agencji reklamowej? Pokaż swoją kreatywność
  3. Został oskarżony o gwałt na kobiecie w ciąży. Teraz ma szansę na prezydenturę
  4. Pies na łańcuchu spędził całe życie, czekał na śmierć. Los się odmienił
  5. Słowa Gessler wstrząsnęły Polakami. „Bywa, że lekarz musi amputować nogę, by ratować życie”
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News