Groźny incydent na planie z udziałem Wojciechowskiej! Mogło skończyć się źle

Groźny incydent na planie z udziałem Wojciechowskiej! Mogło skończyć się źle Źródło: screen youtube.com/20m2

Martyna Wojciechowska jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Podróżniczka w swoim życiu przeszła już nie jedno, ale teraz podczas kręcenia jednego z odcinków swojego programu, zdarzył się bardzo niebezpieczny incydent. Fani życzą jej teraz szybkiego powrotu do zdrowia.

Martyna Wojciechowska jest podróżniczką oraz prowadzącą programu "Kobieta na krańcu świata", który emitowany jest na antenie TVN. Nie da się ukryć, że praca w tak odległych i często egzotycznych miejscach nie jest łatwa. Co więcej, na planie może dojść do wielu niebezpiecznych sytuacji. Podobnie było i tym razem, gdy Wojciechowska kręciła jeden z odcinków swojego programu. O wszystkim podróżniczka poinformowała na swoim profilu instagramowym. Zamieszczone zostało również nagranie, które ukazuje cały incydent. Podróżniczka miała dużo szczęścia, że skończył się tak, a nie inaczej.

Martyna Wojciechowska: niebezpieczny incydent na planie

Martyna Wojciechowska w swojej karierze uległa już nie jednemu wypadkowi. Jeden z nich zakończył się nawet złamaniem jej kręgosłupa oraz śmiercią towarzysza. Podróżniczka bardzo ciężko to zniosła, a śmierć partnera sprawiła, że utraciła chęć do życia. Na szczęście nie doszło do przerwania rdzenia kręgowego, co mogłoby do końca pogrążyć dziennikarkę.

 - Chciałam się położyć i umrzeć - mówiła Wojciechowska

Co prawda ten wypadek na planie nie był aż tak niebezpieczny, ale i tak niósł ze sobą ogromne niebezpieczeństwo. Do wszystkiego doszło, gdy Wojciechowska przechodziła przez bardzo niestabilny pomost. Dziennikarka nawet wspominała, że po takich deskach trzeba bardzo ostrożnie stąpać. Właśnie w tym momencie jej noga trafiła na słaby punkt konstrukcji.

Deska, na której stanęła, nie wytrzymała i załamała się pod naciskiem. Noga podróżniczki zniknęła w wyrwie, a reszta jej ciała mocno uderzyła o pozostałe deski. Na pierwszy rzut oka nie wygląda to niebezpiecznie, ale ciężko sobie nawet wyobrazić, co by się stało, gdyby pozostałe deski również nie wytrzymały.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co więcej, noga Wojciechowskiej wygląda teraz po prostu strasznie. Cała pokryta jest ogromnymi siniakami, jednak Wojciechowska zdaje się tym nie przejmować. Dziennikarka postanowiła wszystko obrócić w żart i zapytała nawet swoich widzów, czy ich zdaniem noga do wesela się zagoi.

 - Kocham moją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną, ale o sukienkach chyba mogę zapomnieć. Myślicie, że do wesela się zagoi? - pisze podróżniczka.

Internauci bardzo szybko podłapali temat i wielu z nich w tym wpisie widzi zapowiedź ślubu Wojciechowskiej z jej partnerem Przemkiem Kossakowskim.

 - Zawsze można założyć długą kieckę, zdrowia - pisze jedna z internautek.

 - Aj kochana wygoi się na pewno ale i tak załóż długą do ziemi - czytamy.

 - A czy szykuje się jakieś wesele? - pisze kolejna internautka.

Martyna Wojciechowska fot. instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Stanisławy Celińskiej. Przez alkoholizm cierpiały jej dzieci
  2. Anna Mucha kilka lat temu wystąpiła w sesji Playboya! Takich zdjęć jeszcze świat nie widział!
  3. Oliwia Bieniuk o mamie. Rozrywające słowa córki Przybylskiej
  4. Koledzy dręczą go przez jego imię. Boi się chodzić do szkoły
  5. Tragiczny wypadek gwiazdy Polsatu! Zniszczył jej karierę

 

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News