Ukochany Martyny Wojciechowskiej w wielkim niebezpieczeństwie! "Czas spisać testament"

Ukochany Martyny Wojciechowskiej w wielkim niebezpieczeństwie! "Czas spisać testament"

Martyna Wojciechowska znana jest ze zwiedzania całego świata i podejmowania bardzo wielu podróżniczych wyzwań. Jej obecny ukochany, Przemysław Kossakowski, podobnie jak kobieta stawia w swojej pracy zawodowej na ryzyko i przekraczanie wielu granic. W związku z grożącym mu niebezpieczeństwem, mężczyzna postanowił spisać testament.

Martyna Wojciechowska w szczęśliwym związku z Kossakowskim jest już od jakiegoś czasu. Para wszystkie chwile wolne od wyczerpujących prac stara się spędzić ze sobą w Polsce. Jak jednak wiadomo, zawody wykonywane przez dwójkę dziennikarzy są bardzo niebezpieczne. Ukochany prowadzącej zdecydował, że nie może dłużej żyć bez zabezpieczenia swoich bliskich na przyszłość.

Martyna Wojciechowska może się bać. Kossakowski w niebezpieczeństwie?

Przemysław Kossakowski wydaje się idealnym kandydatem dla Martyny Wojciechowskiej. Kobieta przez długi czas nie mogła znaleźć odpowiedniego kandydata, który odpowiadałby jej charakterowi. Prowadząca od lata przecież zaangażowana jest w projekty podróżnicze, które elektryzują zafascynowanych Polaków i sama prezentuje postawę ekscentryczną i żądną poznawania świata. Kossakowski, podobnie jak jego ukochana podejmuje się wielkich wyzwań podróżniczych, ale także na oczach telewidzów testuje własną odporność. W programie "Kossakowski: Inicjacja" podejmował już wiele ryzyka, która mogło odbić się na jego zdrowiu i życiu. Na oczach telewidzów dał się zamknąć w trumnie na 40 minut, podcinał sobie język, dał się tatuować prymitywnymi i tradycyjnymi metodami, a także brał udział w rytuałach szamańskich. Jak sam dziennikarz przekonuje, nie zamierza ryzykować i rezygnować z wyzwań, a testament sprawi, że będzie mógł spokojnie podejmować jeszcze bardziej ekstremalne przedsięwzięcia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska wychodzi za mąż?

Portale plotkarskie, jak też redakcje pism poświęconych show-biznesowi doszły do wniosku, że deklaracje podróżnika "o zapewnieniu godnej przyszłości swoich bliskich" związane są z tym że mężczyzna planuje się pobrać z gwiazdą TVN-u. Sam jednak jest daleki od takich deklaracji i nie potwierdza doniesień mediów. - Osobliwość doświadczenia, w którym rano człowiek biegnie po bułki, a ostatecznie, na stoisku z kolorową prasą, nabywa wiedzę o własnym ślubie w przyszłym miesiącu, nie da się opisać słowami... - napisał podróżnik w swoich social mediach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znaki zodiaku, które są największymi leniuchami. Kochają spać
  2. Gwiazda TVN opublikowała bardzo intymne zdjęcie. Burza w sieci
  3. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w szoku
  4. Skandal na planie Rodzinka.pl! Największa gwiazda brutalnie poniżona
  5. Kochana i niesamowicie popularna gwiazda TVN w szpitalu! Wielkie nieszczęście
Następny artykuł