Martyna Wojciechowska od czasu, gdy spotyka się z Przemkiem Kossakowskim coraz częściej staje się gwiazdą tabloidowych artykułów. Okazuje się, że najgorętsza para roku planuje coś niesamowitego. Tajemnicę zdradziła osoba z otoczenia.

Martyna Wojciechowska przez kilkanaście lat nie potrafiła stworzyć związku. Od śmierci ojca jej córki Marysi, postanowiła, że chce zostać sama. Zaangażowała się w pracę i podróżowała po świecie. Swoimi przygodami dzieliła się z fanami w programach stacji TVN. Okazuje się, że związek z Przemkiem Kossakowskim diametralnie odmienił dziennikarkę.

Przełom w związku polskiej gwiazdy. Czy Martyna Wojciechowska planuje ślub?

Wojciechowska przez wiele lat zapewniała, że nie chce już stawać na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że miłość z Kossakowskim odmieniła ją tak bardzo, że zaczęła rozważać małżeństwo. O tajemniczych planach poinformowała osoba z otoczenia kobiety.

– Co prawda nie było jeszcze oświadczyn, ale poruszają ten temat w codziennych rozmowach – powiedział znajomy pary w rozmowie dziennikiem „Fakt”.

Podobno Martyna zmieniła swoje zdanie o małżeństwie, gdy zbliżyła się do Przemka. Mężczyzna świetnie dogaduje się z Marysią. Dziennikarz ma opiekować się córką Wojciechowskiej, gdy ta spędza czas na planie „Kobiety na końcu świata”.

– Uważają, że jak dwoje ludzi jest w sobie zakochanych, to w sposób naturalny powinni zdecydować się na ślub – mówi o Wojciechowskiej i Kossakowskim przyjaciel pary.

Później dziennikarze postanowili bezpośrednio zapytać Wojciechowską o nastroje wokół ewentualnego małżeństwa.

– Nie wykluczam – odpowiedziała wymijająco.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

15 gwiazd, które cudem uniknęły śmierci [ZDJĘCIA]

Strach o dziecko

W rozmowie z Anną Lewandowską, Wojciechowska wspomniała o czasie, gdy zmarł ojciec Marysi. Jako matka wielokrotnie przyznawała, że przygotowanie dziecka do żałoby było niezwykle trudnym zadaniem. Sama przewartościowała wtedy swoje życie i skupiła na macierzyństwie.

Obecnie Martyna czuje się znacznie lepiej. U boku Kossakowskiego wygląda naprawdę olśniewająco. Nie wiadomo jednak, jak zareaguje na wiadomości o ujawnieniu jej tajemnicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żałoba w studio DDTVN. Największa polska gwiazda straciła dziecko
  2. Justyna Żyła zostanie gwiazdą kontrowersyjnego reality show. Ręce opadają
  3. Dawna gwiazda M jak Miłość z zakrwawioną twarzą! Co się dzieje?!
  4. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

TVN dał im 5 minut sławy. Jedni je wykorzystali, pozostali odeszli w zapomnienie

ŹRÓDŁOpudelek.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl