Martyna Wojciechowska pozostaje kobietą, do której wzdychają mężczyźni. Znana podróżniczka i dziennikarka bywała zaręczona, ale nigdy nie zdecydowała się na ślub. Z obecnym partnerem ma być inaczej. Para po cichu ma szykować się do zaręczyn i wielkiego ślubu!

Martyna Wojciechowska kojarzona jest z pasjami, które na pierwszy rzut oka wydają się mało kobiece. Podróże na kraniec świata, zajawka motoryzacyjna, nieustępliwość w realizacji misji dziennikarskiej uczyniły z niej jedną z bardziej charyzmatycznych i rozpoznawalnych Polek.

Połączyła ich podróżnicza pasja

Opinia publiczna od lat interesuje się też uczuciowym życiem Martyny. Dziś, gdy podróżniczka jest związana z innym z podróżników, Przemysławem Kossakowskim, wygląda na szczęśliwą i spełnioną kobietę. Wspólna podróżnicza pasja, która ich łączy, potrafi też rozdzielić. Czas spędzany przez parę osobno nakręca tęsknotę, ale para doskonale zdaje sobie sprawę, że przy takich temperamentach nie należy rezygnować z ukochanych pasji.

Jedna z „gorętszych” par polskiego show-biznesu stara się jak może ograniczać kontakty z mediami. Tym razem Martyna i Przemysław zrobili wyjątek – dziennikarka opowiedziała o ich wspólnej przyszłości dla serwisu Viva.pl.

Przymiarki do ślubu? Martyna Wojciechowska nie wyklucza

Doniesienia o małżeńskich planach Wojciechowskiej potwierdził też dwutygodnik „Show”. To wskazywałoby, że kolejne szczegóły ich wspólnej przyszłości nie są już jedynie plotkami. W relacji z Kossakowskim znana prezenterka miała istotnie się zmienić. Pozostała „równą babką”, jednak, już wie, że może zaufać na dobre swojemu wybrankowi. Czas pokaże, czy mowa o przysiędze na dobre i na złe do końca życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVN dał im 5 minut sławy. Jedni je wykorzystali, pozostali odeszli w zapomnienie

– Zawsze szukałam takiego partnera. Związek z nim dodaje mi skrzydeł – przytacza jej wypowiedź magazyn „Viva”.

Na pytania dociekliwych dziennikarzy prasy kolorowej dotyczące ślubu odpowiedziała lakonicznie, ale bez wahania: „Nie wykluczam”.

Najnowsze ustalenia „Show” oznaczają, że para wkrótce miałaby stanąć na ślubnym kobiercu. Viva.pl przewiduje nawet, że Kossakowski oświadczy się Martynie Wojciechowskiej w okolicach świąt Bożego Narodzenia! Cała reszta stanowi dziś tajemnicę, ale jedno jest pewne – ślub pary nie przejdzie bez echa sympatyzujących z podróżnikami fanów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska wpadła w szał! Nie wytrzymała fali krytyki
  2. Okrutna diagnoza położyła się cieniem na życiu Martyny Wojciechowskiej. Traciła nadzieję
  3. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  4. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Okrutna diagnoza położyła się cieniem na życiu Martyny Wojciechowskiej. Traciła nadzieję

Najgorętsze romanse gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]