wojciechowska
fot. YouTube
Wiadomości Pikio - 14 Grudnia 2018

Strach zawładnął Martyną Wojciechowską. Przejął całe jej życie

Martyna Wojciechowska jest dziennikarką, publicystką i podróżniczką, której poczynania uważnie obserwuje wiele kobiet w Polsce. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego - celebrytka inspiruje na każdym kroku, a w swoim programie "Kobieta na krańcu świata" także edukuje widzów. Teraz podzieliła się z fanami wiadomością, której nikt się nie spodziewał. Strach towarzyszy jej przez całe życie. Gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości.

Martyna Wojciechowska, choć obecnie znana jest przede wszystkim z programu podróżniczego "Kobieta na krańcu świata" stacji TVN, zaistniała w świecie show biznesu na długo przed jego premierą. Dała się zauważyć jako modelka, a także pewna siebie kobieta, która może się pochwalić takimi osiągnięciami, jak ukończenie Rajdu Dakar czy zdobycie Korony Ziemi jako trzecia kobieta w całej Polsce. Obecnie inspiruje wiele Polek. Fanki podziwiają zarówno jej podejście do pracy, jak i liczne osiągnięcia, w tym liczne sesje zdjęciowe i występowanie w reklamach najdroższych marek. Martyna może się też pochwalić nienaganną figurą i ogólną prezencją, co również w części Polek wywołuje zazdrość i podziw. Teraz jednak podróżniczka przyznała się do czegoś, o czym zazwyczaj starała się nie mówić. Jej życie prywatne jest silnie chronione, a sama celebrytka bardzo rzadko porusza trudne dla niej samej tematy. Tym razem zdobyła się na naprawdę dużą szczerość.

Martyna Wojciechowska zmaga się ze strachem. Jednak nie to jest najważniejsze...

Gwiazda, w autorskim kalendarzu na 2019 rok zatytułowanym "Freedom" czyli po polsku "Wolność", podzieliła się swoimi najgłębszymi refleksjami i przemyśleniami na temat życia. Starała się nie powielać schematów i przekazywać jak najbardziej szczere sentencje, prosto z serca. Jedna szczególnie zainteresowała i zadziwiła jej fanów. Okazało się, że choć Martyna Wojciechowska wydaje się kobietą nieustraszoną, przez większość przełomowych momentów w życiu towarzyszył jej strach. Podobnie jak każdemu z nas, jej też zdarza się bać i stresować, a myśl o dalszych krokach sprawia, że w żołądku zaczyna się przewracać z nerwów. Martyna przekazuje jednak, że nie to jest najważniejsze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. Fanom poopadały szczękiCzytaj dalej
- To naturalne, że się czegoś boimy, w końcu bez strachu nie ma odwagi. Nie ma ludzi, którzy się nie boją. Tak naprawdę ważne jest, co robimy pomimo lęku, pomimo strachu - zwraca uwagę ulubienica Polek. Prowadząca "Kobiety na krańcu świata" z pewnością dodała niektórym otuchy właśnie tymi słowami. W kalendarzu znajdziemy cytaty na każdy miesiąc, a także grafiki motywacyjne i miejsce na notatki. Jest to wielka gratka dla wszystkich fanów Martyny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle niczym księżna Diana? Książę Harry jest przerażony, stracił cierpliwość
  2. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  3. Ulubiona bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła! Jej przeszłości nie znał nikt
  4. Polski dziennikarz w krytycznym stanie! Strzelił mu w głowę
  5. Znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie. Jesteś urodzonym władcą?
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News