Gwiazda TVN skradła serce narzeczonego Martyny Wojciechowskiej! Po cichu wzięli ślub

Gwiazda TVN skradła serce narzeczonego Martyny Wojciechowskiej! Po cichu wzięli ślub Źródło: fot.youtube.com/jastrzabpost

Martyna Wojciechowska ma naprawdę zaskakujące sekrety. Gwiazda TVN od kilku miesięcy związana jest mężczyzną, którego bardzo kocha. Jak się okazuje, przed laty planowała swoje pożycie małżeńskie z zupełnie innym mężczyzną.

Martyna Wojciechowska raczej rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Reportażystka i dziennikarka od lat edukuje i pokazuje Polakom inne państwa, kultury i zwyczaje. Jak się jednak okazuje, ma za sobą bardzo bolesne rozstanie, które przekreśliło jej przed laty szczęście małżeńskie. Jej ówczesny ukochany został uwiedziony przez inną gwiazdę TVN.

Martyna Wojciechowska. Nieznane życie miłosne podróżniczki

Dziennikarka i prowadząca "Kobiety na Krańcu Świata" od pewnego czasu spotyka się z Przemysławem Kossakowskim. Para jest szczęśliwa i podziela swoje zainteresowanie i pasję z pracy w mediach. Para ponoć planuje nawet ślub i wszystko wskazuje na to, że są dla siebie stworzeni. Jak się jednak okazuje, Wojciechowska przed laty takie same plany miała względem innego mężczyzny, który obecnie jest mężem Jolanty Pieńkowskiej. Związek reporterki z Leszkiem Czarneckim przypadał na najlepsze lata kariery Wojciechowskiej. Kobieta prowadziła wtedy Big Brothera, a sesje zdjęciowe z nią w Playboyu i CKM przyciągały tysiące czytelników. Mężczyzna zafascynowany był przebojowością swojej ukochanej i zaoferował jej małżeństwo. Pomimo wielkich planów, związek rozpadł się w 2004 roku. Co do tego doprowadziło?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jolanta Pieńkowska uwiodła niedoszłego męża koleżanki

Po rozstaniu z dziennikarką, mężczyzną bardzo szybko zainteresowała się jedna z dzisiejszych gwiazd TVN, Jolanta Pieńkowska. Kobieta okazała się świetną partią dla Czarneckiego, który miał widoczną słabość do dziennikarek. Para pobrała się w 2008 roku i ostatnio świętowała okrągłą rocznicę swojego ślubu. Pomimo tego, że Martyna Wojciechowska "została zdradzona" przez koleżankę po fachu nie ma jej tego za złe. Kobiety wspólnie pracują w jednej stacji telewizyjnej, a podróżniczka próbuje sobie ułożyć życie u boku innego mężczyzny. Jej obecny partner także wyrasta na ikonę współczesnej telewizji. W należącej do TVN stacji TTV prowadzi chętnie oglądane programy "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Inicjacja", "Kossakowski. Wtajemniczenie", "Kossakowski. Być jak...", które zgarniają bardzo duże zainteresowanie i oglądalność. Czy dzięki słynnej ukochanej mężczyzna zrobi jeszcze większą karierę? Czas pokaże.
ZOBACZ TAKŻE
  1. PORAŻAJĄCE słowa Przybylskiej tuż przed śmiercią 
  2. Co ukrywa Małgorzata Rozenek? Jej brzuszek rośnie z dnia na dzień 
  3. Ciężka choroba niszczy córkę aktora Barw Szczęścia. Żona pokazała jak wygląda ich życie 
  4. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  5. Tego nie wybaczą. TVN zniszczy prawicową konkurencję bez litości
Następny artykuł