wojciechowsi
fot. youtube.com/Magazyn Gala
Mikołaj Pilecki - 21 Lipca 2018

Martyna Wojciechowska miała się o tym nie dowiedzieć! Wyciekł sekret jej kochanka

Martyna Wojciechowska od niedawna znów jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem został Przemysław Kossakowski, także dziennikarz i podróżnik. Przemek przygotowuje dla swojej ukochanej niespodziankę, ale niestety media ujawniły, co Martyna od niego otrzyma.

Gwiazdy show-biznesu zakochały się w sobie od pierwszego wejrzenia. Jak relacjonowali związek ich znajomi, Wojciechowska i Kossakowski są sobą dosłownie zafascynowani. Łączy ich wiele. Najważniejszymi rzeczami są jednak pasja do podróży, ogromna radość życia i chęć ciągłego poznawania nowego. Kossakowski ma jeszcze jedną pasję, która może stawiać go ponad innymi kandydatami do serca słynnej "kobiety na krańcu świata". - Wcześniej przez sześć lat spokojnie mieszkałem w Popielewie. Miałem taki plan na życie, żeby zostać artystą. Nie byłem całkiem oderwany od rzeczywistości, bo malowałem dużo obrazów i generalnie szło całkiem dobrze do momentu, aż wyprowadziłem się na wieś. Tam chyba dopadło mnie coś, co elegancko nazywa się kryzysem twórczym. Mieszkanie na wsi zakończyło się w dość dramatycznych okolicznościach, biorąc pod uwagę moje życie osobiste - mówił w rozmowie z facet.onet.pl.

Martyna Wojciechowska dostanie od ukochanego wspaniały prezent

Przemek jest zafascynowany malarstwem, w szczególności holenderskim. Jak dowiedział się "Fakt", pracownik TTV planuje podarować Wojciechowskiej namalowany przez siebie obraz. Dziennikarze zepsuli całą niespodziankę, gdyż poinformowali, że będzie to dzieło przedstawiające Wojciechowską. Kossakowski ma posiłkować się przy jego tworzeniu zdjęciami Martyny. Brak zaskoczenia ma rekompensować jednak końcowy efekt. - Przemek pięknie maluje. Kiedyś Martyna poprosiła go w żartach o swój portret. On to potraktował bardzo serio. Maluje ją na podstawie fotografii. Martyna zobaczy obraz dopiero wtedy, gdy będzie skończony - powiedział "Faktowi" informator.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor disco polo nękany przez państwo! Ma dość
  2. Ogromne kłopoty TVN! PiS wytoczył najcięższe działa
  3. Koszmar w Mam Talent! Podczas występu upuścił żonę w płomienie (VIDEO)
  4. Mimo obietnic, chcą utrzymać okrutny przemysł futrzarski
  5. Skuteczny sposób na kaca – czyli co polecają gwiazdy
ZAMIANAAnna MuchaJakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Anna MuchaJakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Kasia CichopekDramatyczne wyznania gwiazd. Cierpią na psychiczne choroby, nie tylko Kasia Cichopek, ostatnią z nich zna każdyCzytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Kasia CichopekDramatyczne wyznania gwiazd. Cierpią na psychiczne choroby, nie tylko Kasia Cichopek, ostatnią z nich zna każdyCzytaj dalej
źródło: fakt.pl