Martyna Wojciechowska
Fot. YouTube/tvnpl
Wiadomości Pikio - 28 Grudnia 2018

Martyna Wojciechowska musi się zmierzyć z trudnym rozstaniem. Współczujemy

Martyna Wojciechowska oraz Przemysław Kossakowski wydają się razem niezwykle szczęśliwi. Para na razie cieszy się wspólnym życiem, jednak już wkrótce zakochanych czeka bolesne rozstanie. Dlaczego gwiazdy nie będą mogły widzieć się przez naprawdę długi czas?

Martyna Wojciechowska przez fanów jest postrzegana jako osoba bardzo niezależna i wyjątkowo kochająca wolność. Nie ma więc niczego dziwnego w tym, że szczęście w miłości znalazła właśnie przy boku Przemysława Kossakowskiego. Podróżnik także lubuje się w ekstremalnych przygodach oraz bez wątpienia potrafi uszanować stanowcze decyzje ukochanej dotyczącej dalekich wyjazdów.

Martyna Wojciechowska przejdzie naprawdę trudne chwile. Czy jej związek to wytrzyma?

Na razie para może cieszyć się swoim towarzystwem bez limitów. Jak donoszą media, Wojciechowska spędziła Boże Narodzenie w swoim domu w Warszawie, w towarzystwie najbliższej rodziny. Na Sylwestra ma za to wybrać się z Kossakowskim oraz grupą przyjaciół do drewnianego domku w Szczyrku, aby przywitać nowy rok na Skrzycznem. Niestety tuż po tych wydarzeniach zakochani będą zmuszeni do naprawdę długiej rozłąki. Związana ze stacją TVN podróżniczka wyruszy do Meksyku, aby tam nagrać kolejny sezon hitowego programu "Kobieta na krańcu świata". Przemysław Kossakowski uda się za to w całkowicie przeciwnym, także dość odległym dla Europejczyków kulturowo kierunku. Prowadzący formatu „Wtajemniczenie” wyjedzie do Indii. To właśnie tam mają powstać nowe odcinki zdobywającego coraz większą popularność programu. Informacje te nie cieszą zapewne zakochanych, którzy w poważny sposób podchodzą zarówno do swej pracy, jak i łączącego ich uczucia, które zdaje się dopiero przecież rozkwitać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej

Fani uwielbiają Kossakowskiego i Wojciechowską. Cała Polska trzyma za nich kciuki

Liczni fani są jednak przekonani, że Martynie Wojciechowskiej i Przemysławowi Kossakowskiemu uda się przetrwać to trudne rozstanie. Para wydaje się bowiem wyjątkowo zgrana oraz dopasowana, więc nawet długie wyjazdy, które są przecież całkowicie zgodne z ich naturą oraz zawodowymi planami, nie powinny przeszkodzić zakochanym w budowaniu wspólnej przyszłości. Bez wątpienia można bowiem stwierdzić, że znana polska podróżniczka oraz jej partner stali się jednym z najbardziej uwielbianych przez fanów związków w krajowej branży telewizyjnej. Na każdym wspólnym wyjściu wyglądają bowiem na niezwykle szczęśliwych oraz rozpromienionych dzięki temu, że wreszcie się odnaleźli.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Magda Gessler cierpi na straszną przypadłość, która niszczy życie co drugiego człowieka
  2. Joanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne
  3. Wstrząsająca śmierć w M jak Miłość. Fani serialu długo nie dojdą do siebie
  4. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
  5. Nawet nie wiesz, że u niego mieszkasz. Słynny gwiazdor disco polo wynajmuje apartamenty
ZAMIANA
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News