Przepiękna! Wojciechowska w 1998 wyglądała jak anioł z innej epoki

Przepiękna! Wojciechowska w 1998 wyglądała jak anioł z innej epoki

Martyna Wojciechowska kojarzona jest przede wszystkim z pracą w stacji TVN. Dziennikarka współpracuje z tą telewizją od 1998 roku, a więc niemal od samych początków jej istnienia. Od tego czasu tworzyła kilka programów, które przez lata zapisały się w pamięci Polaków. Trzeba jednak przyznać, że reporterka przeszła wielką przemianę, a młodsi widzowie mogliby jej nawet nie poznać!

Martyna Wojciechowska od samego początku współpracy z TVN tworzyła kilka programów, dzięki czemu stała się postacią rozpoznawalną. Widzowie pokochali piękną prowadzącą, która pozwalała im poznać nawet najbardziej odległe zakątki świata, pokazując szerokiej widowni trudy życia w biednych rejonach Afryki oraz Azji. "Kobieta na krańcu świata" od lat przyciąga bardzo wielu widzów przed ekrany telewizorów. Program ten ma wiele walorów edukacyjnych i rozwojowych, jednak większość odbiorców twierdzi, że to właśnie postać samej Wojciechowskiej przyciąga ich przed małe ekrany. Trudno nie przyznać im racji – dziennikarka wciąż wygląda bardzo atrakcyjnie, przez wiele lat prowadząc programy i przedstawiając materiały o bardzo zróżnicowanej tematyce. W ostatnich latach skupia się ona przede wszystkim na programach podróżniczych.

Martyna Wojciechowska – przemiana reporterki

Jakiś czas temu w związku z 21. urodzinami stacji TVN Martyna Wojciechowska postanowiła pochwalić się zdjęciem z pierwszych lat pracy w tej stacji. Zamieściła ona na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z czasów pracy przy produkcji programu "Automaniak", który był jednym z pierwszych jej projektów podczas pracy w telewizji. Debiutował on w nowo powstałej TVN Turbo, która przeznaczona jest dla fanów motoryzacji. Przedstawiona na zdjęciu 23-letnia reporterka wygląda zupełnie inaczej niż dzisiaj. Młodsi widzowie mogliby nie poznać kobiety o ciemnych, krótkich włosach, która w 1998 roku dopiero rozpoczynała pracę w telewizji. Trzeba jednak uznać, że kobieta już wtedy była niezwykle atrakcyjna i wzbudzała zainteresowanie widowni. Swoje zdanie wyrazili również obserwujący na Instagramie, którzy stwierdzili, że Wojciechowskiej bardzo pasowała ówczesna fryzura, wspominając również z sympatią sam program, przy którym dziennikarka wówczas pracowała. Ogólny odbiór zdjęcia wśród fanów był więc niezwykle pozytywny. DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ W istocie, czytając komentarze trudno dojść do wniosku, że kobieta posiada swoich hejterów. Niemal każdy wypowiada się o niej w superlatywach, chwaląc jej wygląd i doceniając treść prowadzonych przez nią programów. Martyna Wojciechowska podczas swojej pracy w TVN stworzyła wiele programów, zaskarbiła sobie tym samym sympatię widzów. "Kobieta na krańcu świata" wciąż cieszy się wielką oglądalnością. Program miał swoją premierę we wrześniu 2009 roku, a nowe odcinki powstają do dziś. Kobieta związana była także z polskim National Geographic, objęła funkcję redaktora naczelnego, z której zrezygnowała w 2017 roku. Wcześniej osiągnęła ona tak zwaną Koronę Ziemi, zdobywając osiem najwyższych szczytów każdego kontynentu. Martyna Wojciechowska Instagram Martyny Wojciechowskiej
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. W PRL była największą skandalistką, otoczoną wianuszkiem mężczyzn. A jaka była NAPRAWDĘ?
  2. Córka legendarnej aktorki to POSĄGOWA piękność! Najbardziej szokuje jednak jej IMIĘ
  3. Wojciechowska i Kossakowski przekazali smutne informacje. Wielka szkoda
  4. Wojciechowska wzięła kilkadziesiąt opakowań leków! Internauci zaniepokojeni
  5. Magda Gessler na ramówce TVN pobiła WSZYSTKICH! Widzowie tylko na to czekali
Następny artykuł