Wojciechowska otrzymała piękny prezent od córki. "To cała jej dusza"

Wojciechowska otrzymała piękny prezent od córki. "To cała jej dusza"

Martyna Wojciechowska to z pewnością jedna z najodważniejszych kobiet w Polsce, która nie boi się podróżować do odległych zakątków naszego globu. Powszechnie wiadomo, że ma również ogromne serce, a rodzina jest dla niej najważniejsza. Teraz pochwaliła się niezwykłym prezentem, który otrzymała od ukochanej córki. 

Martyna Wojciechowska jest polską podróżniczką i prezenterką, której programy są absolutnie bezkonkurencyjne w polskiej telewizji. Kręci niepowtarzalne materiały z najodleglejszych zakątków naszego globu, a jej program "Kobieta na krańcu świata" cieszy się ogromną popularnością wśród widzów telewizji TVN. Nie jest również tajemnicą, iż mimo swoich wypraw, niezwykle ceni rodzinne ciepło oraz kontakt ze swoją ukochaną córką Marią. Kobieta wspomina swoje dziecko przy każdej możliwej okazji i często mówi, iż to właśnie rodzicielstwo jest największym wyzwaniem jej życia. Teraz natomiast Martyna Wojciechowska pochwaliła się fanom na Instagramie pięknym prezentem, który otrzymała od córki.

Martyna Wojciechowska dostała niezwykły prezent od córki

Martyna dużo podróżuje, liczyć się musi więc z tym, że bardzo często jej córka zostaje bez opieki i kontaktu z mamą. Wiele rodzin musi radzić sobie z tego rodzaju problemami, Martyna Wojciechowska teraz jednak dostała wspaniały prezent od swojej córki, który pozwoli być im zawsze razem, choćby myślami. - Nowy paszport i nowy gadżet, który od teraz będzie mi zawsze towarzyszył w podróżach na krańce świata! Ten piękny zegarek z mapą świata dostałam od Marysi! - pochwaliła się na Instagramie. Na załączonym zdjęciu widzimy na nadgarstku Wojciechowskiej kolorowy zegarek, który z pewnością będziemy mogli podziwiać w już kolejnych odcinkach jej programu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani nie potrafią ukryć wzruszenia gestem małej dziewczynki

Tak piękny i wzruszający prezent rozczulił również fanów kobiety. Wpis natychmiast zalała fana komentarzy wyrażających zachwyt niezwykle osobistym i pomysłowym prezentem, który idealnie pasuje do podróżniczki. - Pilnuj go teraz Martyno, bo ten zegarek to cała jej dusza! Dzieci w takich przedmiotach pokładają ogromną wiarę, dzięki której w każdym miejscu na świecie będziecie blisko siebie - twierdzi internautka. - Prezent idealny dla ciebie. Lepiej już chyba nie mogła trafić, prawda? - pyta kolejna osoba. - Uwielbiam cię i cieszę się, że twoja córeczka ma równie wielkie serce, co ty. Na pewno wyrośnie z niej tak wspaniała osoba, jak mama. Pozdrawiam - napisała fanka. Martyna Wojciechowska Fot. Instagram/martyna.world ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Janowski zniszczył system! Powiedział co sądzi o Norbim w „Jaka to melodia?”
  2. Spowiednik Daniela Martyniuka wyjawił coś szokującego. Ksiądz wkracza do akcji
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  5. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News