Martyna Wojciechowska decyduje się na bardzo poważny krok. Fani kibicują!

Martyna Wojciechowska decyduje się na bardzo poważny krok. Fani kibicują! Źródło: screen/youtube/Kultowe Rozmowy

Martyna Wojciechowska jest dziennikarką i podróżniczką, która popularność zdobyła dzięki swoim licznym podróżom po całym świecie. Pokazuje Polakom miejsca, do których większość z nas nie ma szansy dotrzeć. Jej życie prywatne jest równie interesujące, co praca, a ostatnia decyzja kobiety może obrócić jej życie do góry nogami.

Martyna Wojciechowska swoją karierę rozpoczynała jako modelka. Później prowadziła rozmaite programy, m. in. "Big Brother" czy "Dzieciaki z klasą", a od 9 lat kojarzona jest głównie z podróży w ramach serii "Kobieta na krańcu świata", emitowanej przez TVN. Jej życie prywatne jest nie mniej fascynujące, była bowiem już pięciokrotnie zaręczona. Teraz zdecydowała się na bardzo poważny krok, który może zmienić jej życie.

Kariera Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska popularność zdobyła najpierw jako modelka dla TVN oraz prowadząca magazynu Automania w TVN Turbo. Później miała okazję prowadzić kilka programów, m. in. "Dzieciaki z klasą" czy "Studio Złote Tarasy". Prawdziwą popularność zyskała dzięki podróżniczej serii "Kobieta na krańcu świata", która na antenie TVN jest już od 2009 roku. Zamysł na produkcję jest taki, by w każdym odcinku dziennikarka odwiedzała inny, egzotyczny kraj i pokazywała losy kobiet, które w nim mieszkają. Widzowie poprzez program stykają się w poważnymi problemami, takimi jak seksizm, bieda czy kwestie poszanowania ludzkich praw.

Martyna Wojciechowska zamieszka z Przemysławem Kossakowskim?

Życie prywatne Wojciechowskiej jest nie mniej pasjonujące: była już pięciokrotnie zaręczona, a dwa razy odwołała ślub w ostatnim momencie. Obecnie partnerem Wojciechowskiej jest Przemysław Kossakowski, który również znany jest w prowadzenia programów telewizyjnych dotyczących m. in. podróży. O ich związku zrobiło się głośno zaledwie kilka miesięcy temu, jednak żadne z nich nie wypowiadało się do tej pory na ten temat w mediach. Portal "Party" podaje, że para zdecydowała się zamieszkać razem w mieszkaniu Wojciechowskiej w Warszawie. Jak podano, mężczyzna nie zdecydował się póki co zrezygnować ze swojej kwatery na Podlasiu, fani jednak w komentarzach życzą im wszystkiego co najlepsze i mocno trzymają kciuki, by dwa twarde charaktery dały radę mieszkać razem pod jednym dachem. ZOBACZ TAKŻE: 
    1. Skarga prezydenta Andrzeja Dudy odrzucona! Jacek Kurski triumfuje
    2. Nie żyje słynna Polka, była wzorem dla milionów. Przegrała z chorobą
    3. Lewandowski się nie zawahał. Walka o życie 14-letniego piłkarza
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News