Martyna Wojciechowska wpadła w szał! Po raz kolejny ktoś wykorzystał wizerunek znanej podróżniczki bez jej wyraźnej zgody. Fani byli zaniepokojeni tym, co promuje Martyna, jak się jednak okazało – nie ma ona z danym produktem nic wspólnego! Sprawą zajmie się policja, gwiazda nie da za wygraną.

Martyna Wojciechowska to znana w całej Polsce podróżniczka. Jej program na TVN „Kobieta na krańcu świata” cieszył się ogromną oglądalnością. Teraz Martyna, wraz z nowym partnerem Przemkiem Kossakowskim, planuje zostać prowadzącą kolejnego show tej stacji.

Popularność Wojciechowskiej mimo upływu lat nie maleje, a co więcej – obecnie zdecydowanie wzrosła. Wiedzą o tym nie tylko fani, ale przede wszystkim producenci reklam, którzy co i rusz proszą gwiazdę o współpracę. Nie jest ona jednak dla nich zbyt łaskawa – promować chce tylko te produkty, które uważa za dobre i godne polecenia.

Tym bardziej wkurzyło ją zachowanie pewnej firmy, która bez zgody na udostępnianie wizerunku… wykorzystała jej twarz w reklamie!

Martyna Wojciechowska nie odpuści! Tym zajmie się policja

Martyna Wojciechowska zdenerwowana poinformowała swoich fanów o zaistniałej sytuacji.

– Nie ma, nie było i nigdy nie będzie cudownego środka na odchudzanie!!! Od kilku dni dostaję od Was niepokojące wiadomości o tym, że w sieci znowu pojawiły się reklamy z moim udziałem, w których polecam specyfik. Stanowczo to dementuję. Nie stosuję tego środka, a firma go produkująca bezprawnie wykorzystuje mój wizerunek i przytacza moje rzekome wypowiedzi. Sprawą zajmuje się Policja. (…) Nie dajcie się oszukać! – napisała podróżniczka, wyraźnie poirytowana.

Podobna sytuacja dotknęła Małgorzatę Rozenek i inne gwiazdy, jednak dopiero Martyna postanowiła zająć się tym na poważnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zenek Martyniuk dostał NIEWYOBRAŻALNE pieniądze! „Król jest tylko jeden”
  2. Doda zaskakująco o przeszłości. „Jeśli poprosi o wybaczenie, wybaczę”
  3. Uwielbiana gwiazda w szpitalu. „To mogła być próba samobójcza”
  4. Ludzie oszaleli na jego punkcie! To pies czy kot?
Martyna Wojciechowska
fot. Instagram / Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
fot. Instagram / Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
fot. Instagram / Martyna Wojciechowska

Czy sądzisz, że Ryszard Petru powinien utworzyć nową partię?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla Playboya

Jakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]

Źródło: plejada.pl