Martyna Wojciechowska na skraju wytrzymałości. "Sprawą zajmie się policja"

Martyna Wojciechowska na skraju wytrzymałości. "Sprawą zajmie się policja" Źródło: fot. YouTube/BabskieShorty

Martyna Wojciechowska wpadła w szał! Po raz kolejny ktoś wykorzystał wizerunek znanej podróżniczki bez jej wyraźnej zgody. Fani byli zaniepokojeni tym, co promuje Martyna, jak się jednak okazało - nie ma ona z danym produktem nic wspólnego! Sprawą zajmie się policja, gwiazda nie da za wygraną.

Martyna Wojciechowska to znana w całej Polsce podróżniczka. Jej program na TVN "Kobieta na krańcu świata" cieszył się ogromną oglądalnością. Teraz Martyna, wraz z nowym partnerem Przemkiem Kossakowskim, planuje zostać prowadzącą kolejnego show tej stacji. Popularność Wojciechowskiej mimo upływu lat nie maleje, a co więcej - obecnie zdecydowanie wzrosła. Wiedzą o tym nie tylko fani, ale przede wszystkim producenci reklam, którzy co i rusz proszą gwiazdę o współpracę. Nie jest ona jednak dla nich zbyt łaskawa - promować chce tylko te produkty, które uważa za dobre i godne polecenia. Tym bardziej wkurzyło ją zachowanie pewnej firmy, która bez zgody na udostępnianie wizerunku... wykorzystała jej twarz w reklamie!

Martyna Wojciechowska nie odpuści! Tym zajmie się policja

Martyna Wojciechowska zdenerwowana poinformowała swoich fanów o zaistniałej sytuacji. - Nie ma, nie było i nigdy nie będzie cudownego środka na odchudzanie!!! Od kilku dni dostaję od Was niepokojące wiadomości o tym, że w sieci znowu pojawiły się reklamy z moim udziałem, w których polecam specyfik. Stanowczo to dementuję. Nie stosuję tego środka, a firma go produkująca bezprawnie wykorzystuje mój wizerunek i przytacza moje rzekome wypowiedzi. Sprawą zajmuje się Policja. (...) Nie dajcie się oszukać! - napisała podróżniczka, wyraźnie poirytowana. Podobna sytuacja dotknęła Małgorzatę Rozenek i inne gwiazdy, jednak dopiero Martyna postanowiła zająć się tym na poważnie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zenek Martyniuk dostał NIEWYOBRAŻALNE pieniądze! "Król jest tylko jeden"
  2. Doda zaskakująco o przeszłości. "Jeśli poprosi o wybaczenie, wybaczę"
  3. Uwielbiana gwiazda w szpitalu. "To mogła być próba samobójcza"
  4. Ludzie oszaleli na jego punkcie! To pies czy kot?
Martyna Wojciechowska fot. Instagram / Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska fot. Instagram / Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska fot. Instagram / Martyna Wojciechowska Źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News