Wojciechowska została zlinczowana. Teraz próbuje się bronić

Wojciechowska została zlinczowana. Teraz próbuje się bronić

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych oraz najbardziej lubianych i szanowanych kobiet w Polsce. Jakiś czas temu jednak zraziła do siebie fanów wpisem, w którym przekonywała, że plastik wcale nie jest zły. Gwiazda została dosłownie zlinczowana w komentarzach pod postem. Teraz próbuje się bronić.

„Plastik nie jest taki zły” – przekonywała podróżniczka Martyna Wojciechowska w kampanii promującej wodę marki „Żywiec Zdrój”. Dlaczego podjęła się tego tematu? Woda, którą reklamuje podróżniczka, sprzedawana jest w plastikowych butelkach i właśnie dlatego Wojciechowska postanowiła przekonać fanów, aby nie zrażali się do plastiku. W swoim obszernym wpisie wskazała wszystkie mity związane z tym tematem oraz plusy wykorzystywania plastiku. Post spotkał się z ogromną falą krytyki ze strony internautów:

- Kobieta roku, ogromny autorytet, inspiracja i wzór dla kobiet na całym świecie, a tu taki wstyd. Proszę być pewnym, że ludzie Pani tego nie zapomną, przyroda również.

- Była Pani wzorem! Dziś niestety kolejna celebrytka opowiadająca banialuki, bo jej zapłacili.

- Kobieto czas się wyedukować w kwestii recyklingu i przestać się kompromitować i siać propagandę tylko po to, by zwiększyła się ilość cyferek po otwarciu konta bankowego, a nie dawać ludziom fałszywe sygnały o rzekomej ochronie środowiska.

Martyna Wojciechowska próbuje się bronić

Martyna Wojciechowska nadal próbuje bronić swojego zdania na temat plastiku. - Sam temat wzbudził emocje, choć nie do końca wierzę w szczerość tych intencji. Jak wynika z badań, 80% Polaków w ogóle nie segreguje śmieci, w związku z tym te śmieci nie są przetwarzane. Natomiast reakcja, która była wskazywałaby na to, że wszyscy się tym zajmują. To nie jest prawda - czytamy na portalu plejada.pl. Gwiazda zachęca również do działań na korzyść planety. - Szkło, metal, plastik, papier, guma to nie są nasi wrogowie. Wrogami jesteśmy my sami. My ludzie, którzy nie mamy refleksji, że mamy jeden dom i jest to planeta ziemia. Nie ma planety B - dodała.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Smutne. Dwa dni po pogrzebie Kory jej mąż pożegnał kolejną bliską osobę
  2. Gwiazda DDTVN zmieszana z błotem! Wrzuciła do sieci swoje zdjęcie z pogrzebu Kory
  3. Edyta Górniak pokazała zdjęcie matki po udarze. Fani zmieszali ją z błotem
Źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News