Wojciechowska mocno zaatakowała swoich fanów! Tego jej nie wybaczą
Wiadomości Pikio - 13 Sierpnia 2018

Wojciechowska mocno zaatakowała swoich fanów! Tego jej nie wybaczą

Martyna Wojciechowska mocno zaatakowała swoich fanów. Gdy ci w czerwcu 2018 roku zwrócili podróżniczce uwagę na nieekologiczne podejście, między innymi korzystanie z plastikowych butelek, Martyna nie zareagowała. Teraz ostro odpowiada na zarzuty.

Wpadka roku! W czerwcu Martyna Wojciechowska otwarcie przyznała, że jej zdaniem plastik nie jest szkodliwy dla środowiska. Zrobiła to w ramach kampanii reklamowej wody Żywiec Zdrój, sprzedawanej właśnie w plastikowych butelkach. Wspomniała, że zarówno plastik, jak i szkło można poddać recyklingowi, a na dodatek plastik jest lżejszy, wygodniejszy w przewozie i użytkowaniu. Nie zwróciła jednak uwagi na to, że w naszym kraju, podobnie jak w wielu innych, zaledwie niewielki procent wyrobów z plastiku poddaje się recyklingowi. Zdecydowanie większy procent ponownego użycia tego samego surowca mamy w przypadku szkła.

Martyna Wojciechowska zaatakowała fanów! "Kobieto, zamilcz już"

Szkło jest lepsze od plastiku - według Martyny Wojciechowskiej to mit. Fani szybko postarali się uświadomić podróżniczkę. Ta jednak, zamiast przyznać się do błędu, teraz odpowiada atakiem. - Sam temat wzbudził emocje, choć nie do końca wierzę w szczerość tych intencji. Jak wynika z badań, 80% Polaków w ogóle nie segreguje śmieci, w związku z tym te śmieci nie są przetwarzane. Natomiast reakcja, która była wskazywałaby na to, że wszyscy się tym zajmują. To nie jest prawda - opowiedziała o całej sprawie w ostatnim z wywiadów Wojciechowska. Następnie dodała, że to nieszczere media zniekształciły jej wypowiedź, podczas gdy tekst źródłowy miał całkowicie inne przesłanie. Pod koniec swojej wypowiedzi znów podkreśliła, że plastik, podobnie jak szkło i metal, nie zagraża środowisku - wystarczy go poddać recyklingowi. Fakty jednak mówią co innego, a podróżniczka z "Kobiety na krańcu świata" powinna być tego świadoma.Obrazy PikioZOBACZ TAKŻE:
  1. Kontrowersyjne zdjęcie Szpaka wywołało prawdziwą burzę! Michał całuje się, ale nie z kobietą
  2. Największy gwiazdor TVN zbezcześcił pamięć Kory?! Fani są wściekli
  3. Byłe żony Wiśniewskiego nie powiedziały ostatniego słowa. To jeszcze nie koniec!
Martyna Wojciechowska15 gwiazd, które cudem uniknęły śmierci [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Anna MuchaJakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News